#Zostań w domu i korzystaj z e-konsultacji

Rozprzestrzenianie się wirusa SARS-COV-2 potocznie zwanego „koronawirusem” z dnia na dzień zmienia otaczającą nas rzeczywistość. Dotychczasowe problemy i zmartwienia zeszły na drugi plan. I choć to w zasadzie oczywiste, aktualnie, jak jeszcze nigdy wcześniej, zdaliśmy sobie sprawę, że tak naprawdę najważniejsze jest nasze ZDROWIE.

My, Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska, wiemy o tym od dawna, dlatego zapewniamy zarówno kompleksową ofertę ubezpieczeń dla branży medycznej, jak i atrakcyjną, szeroką względem rynku, ofertę ubezpieczeń zdrowotnych dla klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Profilaktyka, diagnostyka czy też wizyty lekarzy wszystkich specjalizacji – to tylko niektóre z oferowanych przez nas w ramach ubezpieczeń zdrowotnych usług, dzięki którym nasi Ubezpieczeni mogą kompleksowo dbać o swoje zdrowie. A wszystko bez kolejek, w dogodnych i szybkich terminach oraz komfortowych warunkach.

Aktualnie, zgodnie z wydanymi przez rząd zaleceniami, należy ograniczyć do minimum wychodzenie z domu i przebywanie w miejscach publicznych, jednak dzięki szerokiemu zakresowi usług e-konsultacji, nie trzeba rezygnować z porady lekarza.

W swojej ofercie INTER Polska w każdym produkcie zdrowotnym umożliwia Ubezpieczonym korzystanie z usług telemedycyny. Nasi Ubezpieczeni mają do wyboru telefoniczne lub on-line (poprzez chat lub wideokonferencję) konsultacje lekarskie, możliwe z dowolnego miejsca na świecie. Bez wychodzenia z domu, bez narażania się na kontakt z innym osobami, bez zbędnego stresu, w zaciszu domowym, nasi Ubezpieczeni mają możliwość skorzystania z porady lekarza. Rozwiązanie proste, a co najważniejsze – bezpieczne.

Pierwszą e-konsultację można umówić za pośrednictwem Centrum Klienta INTER, a każdą kolejną samodzielnie, korzystając z dedykowanego temu portalowi. Klienci INTER Polska mają pełną swobodę w umawianiu e-konsultacji i doborze optymalnego dla siebie terminu.
Podczas zdalnych konsultacji nasi Ubezpieczeni mogą omówić problemy zdrowotne, skonsultować wyniki badań lub też otrzymać skierowanie na badania lub e-receptę.
Jakich specjalistów zapewniamy w ramach e-konsultacji?
– internista i pediatra,
– ginekolog, dermatolog, endokrynolog, alergolog,
– diabetolog, ortopeda, onkolog, kardiolog,
a także psychiatra.

Ubezpieczeni w INTER Polska mają do wyboru szerokie grono specjalistów i w zasadzie wszystkie najczęściej poszukiwane specjalizacje. Oprócz dużego znaczenia możliwości zdalnej konsultacji z internistą i pediatrą, warto zwrócić uwagę na dostępność lekarzy takich jak onkolog i kardiolog, których pacjenci aktualnie, w kontekście epidemii, zaliczają się do grupy zwiększonego ryzyka. E-konsultacje to dla takich osób najbezpieczniejsza forma konsultacji lekarskiej, pozwalająca na pozostanie w domu i nienarażanie się na ryzyko zakażenia.

INTER Polska zachęca więc swoich Ubezpieczonych do pozostania w domu i korzystania z e-konsultacji.

Nieubezpieczonych zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą ubezpieczeń zdrowotnych.

Aktualna sytuacja dobitnie obrazuje, że prywatne ubezpieczenia zdrowotne to wydatek, który rzeczywiście się opłaca, bo nasze zdrowie jest najważniejsze.

Wróć na górę