Grupowe Ubezpieczenie Zdrowotne

Jako wiodący ubezpieczyciel branży medycznej wiemy jak cenne jest zdrowie. Wiemy też jak wielką wartością firmy są jej pracownicy. Dlatego z myślą o Twojej firmie i jej bezpiecznym rozwoju, stworzyliśmy kompleksową ofertę ubezpieczeń zdrowotnych dla klientów ceniących sobie jakość i dostępność usług. Wspólnie zadbajmy o zdrowie Twoje i Twoich pracowników!

KOMPLEKSOWA OPIEKA MEDYCZNA DLA FIRM

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową opiekę medyczną na terenie całego kraju: od pomocy w nagłych wypadkach – pomoc assistance, przez konsultacje, usługi stomatologiczne, badania laboratoryjne, diagnostykę, po rehabilitację – czyli cały zamknięty cykl leczenia. Współpracujemy z najbardziej cenionymi dostawcami prywatnej opieki medycznej w Polsce: m.in. z Grupą LUX MED, ENEL-MED, CM Damiana, Polmed, czy siecią laboratoriów medycznych Synevo.

 

  • Nielimitowane wizyty i e-wizyty u specjalistów dla dzieci i dorosłych – bez skierowań
  • Szeroki zakres badań laboratoryjnych i diagnostycznych – bez limitów
  • Pomoc w nagłych wypadkach m. in. wizyty domowe, rehabilitacja NNW, pomoc psychologa
  • Kompleksowa obsługa w zakresie medycyny pracy

 

Wybierz wariant ubezpieczenia, który będzie dopasowany do wielkości i potrzeb Twojej firmy!

Opieka zdrowotna dla firm od 21 pracowników

Odpowiednie ubezpieczenie zdrowotne dla Twojej firmy to kluczowy krok w dbaniu o dobrostan Twoich pracowników oraz jeden z najcenniejszych benefitów. Poznaj naszą ofertę dla firm zatrudniających ponad 21 pracowników, która zapewni dostęp do wysokiej jakości opieki medycznej, szybkich konsultacji specjalistycznych, nielimitowanych badań oraz wielu dodatkowych korzyści.

Dla firm od 21 pracowników

Ochrona zdrowotna dla firm od 10 do 20 pracowników

Sprawdź ofertę dedykowaną małym i średnim firmom, wybierz pakiet dopasowany do Waszych potrzeb i ciesz się opieką medyczną na najwyższym poziomie – w dogodnych terminach i renomowanych placówkach.

Dla firm od 10 do 20 pracowników
Poznaj INTER Polska
Firmę, pracodawcę i Twojego partnera w kwestii ubezpieczeń.
O nas