NOWOŚĆ! – Pakiet “INTER Partner dla Medycyny”

Ubezpieczenie dla lekarzy, dentystów, aptek nieruchomości, jak również wyposażenia.

Zadbałeś już o siebie, czas na Twój majątek firmowy.

Wielu pracowników ochrony zdrowia ma w planach otworzenie własnej placówki medycznej. Zakładając działalność gospodarczą niezależnie, czy będzie to gabinet, przychodnia, punkt diagnostyczny czy apteka – jedną z podstawowych rzeczy, o których trzeba pamiętać, jest odpowiednie ubezpieczenie podmiotu leczniczego wraz z jego wyposażeniem. W tym celu stworzyliśmy nowy pakiet ubezpieczenia dla firm medycznych ”INTER Partner dla Medycyny”.

“INTER Partner dla Medycyny” – jedna polisa, wiele możliwości

Nasza najnowsza oferta jest skierowana szczególnie do lekarzy, lekarzy dentystów oraz właścicieli aptek. To właśnie przedstawiciele tych grup często prowadzą placówki medyczne, które wymagają kompleksowego ubezpieczenia.

W ramach pakietu otrzymujesz dostęp do szerokiego zakresu ubezpieczenia (m.in. ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku czy od zniszczeń podczas transportu) oraz rozszerzenia ubezpieczenia o klauzule dodatkowe. Polisa dotyczy ubezpieczenia zarówno samej placówki (w tym stałych elementów wykończeniowych oraz instalacji elektrycznej budynku i lokalu), jak również jej wyposażenia.

Elementem wyróżniającym ofertę “INTER Partner dla Medycyny” jest możliwość ubezpieczenia środków obrotowych, do których zaliczają się wszystkie produkty lecznicze i wyroby medyczne stosowane w danej placówce medycznej. Jest to szczególnie istotne w dobie szczepień przeciw COVID-19: nasza polisa zapewnia ubezpieczenie leków i szczepionek od zniszczenia wskutek zmiany wymaganych warunków termicznych.

Zadbaj o sprzęt…

Cyfryzacja działalności leczniczej oraz przenośny charakter wielu urządzeń elektronicznych zwiększa możliwości pracy zdalnej także na rynku medycznym. Zwłaszcza w dobie pandemii przekonaliśmy się, jak duże możliwości oferuje telemedycyna – lekarz może udzielić porady w formie audio lub wideo, znajdując się w innym mieście, a nawet w innym państwie niż jego pacjent. Jednak podstawą usług telemedycznych jest sprawny sprzęt elektroniczny i odpowiednie oprogramowanie. Dzięki ubezpieczeniu “INTER Partner dla Medycyny” nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojego sprzętu przenośnego, bez względu na to, gdzie się znajdujesz – zakres terytorialny polisy obejmuje cały świat. Co ważne:

  • nie musisz ubezpieczać sprzętu na jego pełną wartość. Wystarczy, że zadeklarujesz przewidywaną przez Ciebie wartość szkody  w sprzęcie w roku  polisowym – w przypadku uszkodzenia tak czy inaczej odszkodowanie zostanie wypłacone w maksymalnej kwocie. Jeśli urządzenia mają mniej niż 10 lat od daty ich produkcji, odszkodowanie pozwoli Ci na zakup nowego sprzętu tego samego rodzaju;
  • nie wymagamy od Ciebie sporządzania pełnego wykazu ubezpieczanego sprzętu, a jedynie zadeklarowanie dowolnej sumy jego ubezpieczenia. 
… i zatroszcz się o dane

Ubezpieczając sprzętu elektroniczny warto zadbać o bezpieczeństwo danych i oprogramowanie. W dobie upowszechnienia systemów komputerowych. Ich utrata może być katastrofalna ze względów administracyjno-prawnych. Pakiet “INTER Partner dla Medycyny” zapewni Ci wypłatę odszkodowania w przypadku uszkodzenia sprzętów elektronicznych, jak i pokryje koszty odtworzenia utraconych danych.

Wspieramy Twój rozwój

Jeśli zdecydujesz się otworzyć  filię placówki leczniczej podlegającą pod Twoją działalność gospodarczą, polisa obejmie także nową lokalizację w zakresie określonym umową. Ochrona nowej placówki w zakresie ubezpieczonych zdarzeń zostanie automatycznie udzielona na okres 30 dni od daty jej otwarcia. Kliknij aby dowiedzieć się więcej o pakiecie “INTER Partner dla Medycyny”. Pamiętaj, że dbamy o Ciebie zawsze – nasi agenci ubezpieczeniowi odpowiedzą na każde Twoje pytania i pomogą wybrać ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Wróć na górę