Lekarz w podróży, czyli o wyjazdach służbowych i prywatnych

Według danych z ankiety przeprowadzonej przez Ośrodek Studiów Analiz i Informacji Naczelnej Izby Lekarskiej, w ramach projektu Ministerstwa Zdrowia, w 2017 r. średni całkowity (łącznie z dyżurami) miesięczny czas pracy lekarza wynosił 234,3 godziny. Oprócz codziennej pracy, wykonywanie zawodu medycznego  nierzadko wiąże się z dodatkowymi wyjazdami w celach służbowych. Konferencje, szkolenia czy sympozja związane z otrzymywanymi grantami odbywają się zarówno w obrębie naszego kraju, jak i poza jego granicami.

W przypadku tak dużej odpowiedzialności i stresu, z którym każdego dnia mierzą się lekarze, oraz ciągłą koniecznością zdobywania nowych umiejętności i aktualizowania swojej wiedzy możliwość oderwania od pracy nabiera szczególnego znaczenia. Zachowanie równowagi pomiędzy pracą a wypoczynkiem, nie tylko może uchronić od szybkiego wypalenia zawodowego, ale też pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie medyków.

Jeśli w perspektywie masz podróż w celach służbowych lub prywatnych, już teraz możesz skorzystać z dedykowanego, rocznego ubezpieczenia turystycznego dla branży medycznej INTER Tour 365, zapewniając sobie i swojej rodzinie pełną ochronę i maksymalny komfort pracy lub wypoczynku.

Kupując nasze ubezpieczenie, przez rok wyjeżdżasz ile chcesz i gdzie chcesz. Bez żadnych ograniczeń w ilości podróży. Jeśli lubisz aktywnie wypoczywać, w naszej ofercie znajdziesz ubezpieczenie ponad 40 sportów rekreacyjnych tj. narciarstwo, snowboard, nurkowanie. Oferujemy również pomoc tłumacza, rezerwację biletów czy zamawianie taksówek. W wariancie rodzinnym ochrona obejmuje wszystkich członków rodziny, która zawsze może Ci towarzyszyć.

W zależności od wybranego wariantu zyskujesz m.in. zwrot kosztów leczenia do 500 000 zł na każdego członka rodziny, organizację pomocy lekarskiej, transport medyczny czy opiekę nad nieletnimi dziećmi. To wszystko bez konieczności zgłaszania planowanej podróży!

Trudno Ci wyobrazić sobie bezpieczny i bezstresowy wyjazd? Z nami to możliwe! Sprawdź naszą ofertę na https://interpolska.pl/dom-podroz-zdrowie-zycie/podroz-dla-medycyny/ .

Wróć na górę