801 803 000
Ubezpieczenie turystyczne medyka studenta 365 INTER

Ubezpieczenie podróżne – INTER Tour 365

Ubezpieczenie podróży na cały rok, na cały świat, dla wszystkich przedstawicieli zawodów medycznych i studentów

Kup online

INTER Tour 365

INTER Tour 365 to wyjątkowe ubezpieczenie podróżne dla przedstawicieli zawodów medycznych i studentów kierunków medycznych. Zapewnia Państwu ochronę ubezpieczeniową na wypadek choroby, czy nieszczęśliwego wypadku za granicą, bez względu na liczbę wyjazdów oraz cel podróży, przez 365 dni od daty wskazanej na polisie. Zakresem ubezpieczenia objęte są również koszty leczenia za granicą i pomoc assistance.

Atuty:

 • Ubezpieczenie dla osób podróżujących po całym świecie
 • Ubezpieczenie ryzyk związanych z amatorskim uprawianiem sportów rekreacyjnych
 • Możliwość rozszerzenia zakresu ubezpieczenia dla osób uprawiających sporty ekstremalne
 • Ubezpieczenie bagażu, w tym sprzętu elektronicznego i sportowego określonego w OWU
 • Brak limitu wyjazdów w okresie ubezpieczenia
 • Jednorazowy wyjazd do 45 dni pobytu za granicą RP.

Sportowe wyjazdy zagraniczne z INTER

Lubisz aktywnie spędzać czas na wyjeździe, nie lubisz się nudzić i odpoczynek równa się dla Ciebie sport? Dobrze się składa, gdyż nasze ubezpieczenie turystyczne obejmuje wiele popularnych aktywności dla Ciebie i Twoich bliskich. Niezależnie, czy jest to wyjazd w lato, czy w okresie zimowym, czuj się bezpieczny niezależnie od wybranej formy rozrywki podczas wyjazdu zagranicznego.

Te sporty letnie znajdziesz w zakresie podstawowym INTER Tour 365 m.in.:

 • Kajakarstwo
 • Surfing oraz windsurfing
 • Jazda na nartach wodnych
 • Nurkowanie do 15 m
 • Jazda gokartami
 • Paintball
 • Trekking po wytyczonych szlakach do wysokości nawet 5500 m nad poziomem morza
 • Pływanie rowerem wodnym, motorówką lub jachtem do 20 mil od brzegu

Nie zapominajmy o zimowych aktywnościach po oznaczonych trasach, takich jak:

 • Narciarstwo zjazdowe
 • Narciarstwo biegowe
 • Snowboard

Dla miłośników sportów, które dostarczą więcej adrenaliny, przygotowaliśmy rozszerzenie ubezpieczenia o sporty ekstremalne.

Często zadawane pytania

Tak, możesz wykupić zarówno wariant indywidualny jak i rodzinny, w którym ochroną objęci są członkowie rodziny wspólnie odbywający podróż.
Nie, nie wymagamy od Ciebie zgłaszania wyjazdów. Ochrona działa także wtedy, kiedy za granicą przebywasz w podróży służbowej np. na sympozjum czy konferencji.
Tak, INTER Tour 365 dla pracowników branży medycznej i studentów kierunków medycznych, możesz kupić u naszego Agenta lub online.
W razie nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania lub innego niepożądanego zdarzenia, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 22 591 95 82
Wybranie rozszerzenia polisy o sporty ekstremalne, włącza do zakresu ochrony uprawianie następujących sportów: abseiling, baloniarstwo, bouldering, downhill, jazda na nartach i snowbordzie poza oznaczonymi trasami, heliboarding i heliskiing, hydrospeed, jazda motocyklem lub samochodem po zamkniętym torze wyścigowym lub rajdy terenowe, kajakarstwo i kolarstwo górskie, lotniarstwo, motocross, motolotniarstwo, paralotniarstwo, podnoszenie ciężarów, polowanie z użyciem broni (palnej/pneumatycznej), psie zaprzęgi, rafting, skoki narciarskie lub na bungee, spadochroniarstwo, speedway, speleologia, szermierka, szybownictwo, wspinaczka lodowa i wysokogórska oraz wyprawy do miejsc z ekstremalnymi warunkami klimatycznymi i przyrodniczymi.

Możesz być również zainteresowany

Ubezpieczenie na zycie medyka.jpg

Inter Medyk Life

Ubezpieczenie na życie ze świadczeniem z tytułu niezdolności do pracy INTER Medyk Life dedykowane jest Tobie i Twojej rodzinie, jeśli wykonujesz zawód medyczny lub jesteś pracownikiem ochrony zdrowia. Inter Medyk Life zapewni Tobie i Twoim bliskim wsparcie finansowe, w razie nieprzewidzianych zdarzeń, uwzględniając specyfikę zawodu medycznego.
Ubezpieczenie zawodowe OC lekarz INTER

Ubezpieczenia dla Lekarzy i Lekarzy Dentystów

Zawód lekarza to codzienne decyzje dotyczące życia i zdrowia innych ludzi. Często jest to praca w stresie, w trudnych warunkach i przez długie godziny. Dokonując wyboru zatroszcz się o kompleksową i profesjonalna ochronę. Pakiet INTER Lekarz zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa.
ubezpieczenie dom mieszkanie lekarz

Dom i mieszkanie dla Medycyny

Jesteś przedstawicielem branży medycznej, prowadzisz swój gabinet w domu lub mieszkaniu? Wybierz pakiet INTER Lokum dedykowany przedstawicielom służby zdrowia i ubezpiecz swoją nieruchomość razem z ryzykami stworzonymi specjalnie pod Twoją działalność.

Dokumenty do pobrania