801 803 000
ubezpieczenie podroz turystyczne lekarz

INTER Tour 365

Ubezpieczenie podróży na cały rok, dla wszystkich przedstawicieli zawodów medycznych i studentów

Kup online

INTER Tour 365

INTER Tour 365 to wyjątkowe ubezpieczenie podróżne. Zapewnia Państwu ochronę ubezpieczeniową na wypadek choroby, czy nieszczęśliwego wypadku za granicą, bez względu na liczbę wyjazdów oraz cel podróży, przez 365 dni od daty wskazanej na polisie. Zakresem ubezpieczenia objęte są również koszty leczenia za granicą i pomoc assistance.

Atuty:

  • Ubezpieczenie dla osób podróżujących po całym świecie
  • Ubezpieczenie ryzyk związanych z amatorskim uprawianiem sportów rekreacyjnych
  • Możliwość rozszerzenia zakresu ubezpieczenia dla osób uprawiających sporty ekstremalne
  • Ubezpieczenie bagażu, w tym sprzętu elektronicznego i sportowego określonego w OWU
  • Brak limitu wyjazdów w okresie ubezpieczenia

Często zadawane pytania

Tak, możesz wykupić zarówno wariant indywidualny jak i rodzinny, w którym ochroną objęci są członkowie rodziny wspólnie odbywający podróż.
Nie, nie wymagamy od Ciebie zgłaszania wyjazdów. Ochrona działa także wtedy, kiedy za granicą przebywasz w podróży służbowej np. na sympozjum czy konferencji.
Tak, INTER Tour 365 możesz kupić u naszego Agenta lub online.
W razie nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania lub innego niepożądanego zdarzenia, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 22 591 95 82

Możesz być również zainteresowany

INTER IML baner 1920x750 1

Inter Medyk Life

Ubezpieczenie na życie ze świadczeniem z tytułu niezdolności do pracy INTER Medyk Life dedykowane jest Tobie i Twojej rodzinie, jeśli wykonujesz zawód medyczny lub jesteś pracownikiem służby zdrowia. Inter Medyk Life zapewni Tobie i Twoim bliskim wsparcie finansowe, w razie nieprzewidzianych zdarzeń, uwzględniając specyfikę zawodu medycznego.
Ubezpieczenia dla Lekarza i Dentysty

Ubezpieczenia dla Lekarzy i Lekarzy Dentystów

Zawód lekarza to codzienne decyzje dotyczące życia i zdrowia innych ludzi. Często jest to praca w stresie, w trudnych warunkach i przez długie godziny. Dokonując wyboru zatroszcz się o kompleksową i profesjonalna ochronę. Pakiet INTER Lekarz zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa.
ubezpieczenie dom mieszkanie lekarz

Dom i mieszkanie dla Medycyny

Jesteś przedstawicielem branży medycznej, prowadzisz swój gabinet w domu lub mieszkaniu? Wybierz pakiet INTER Lokum dedykowany przedstawicielom służby zdrowia i ubezpiecz swoją nieruchomość razem z ryzykami stworzonymi specjalnie pod Twoją działalność.

Dokumenty do pobrania