Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. dziękuje Pielęgniarkom i Położnym za ich poświęcenie, służbę i bohaterstwo.

Ogłoszenie przez Światową Organizację Zdrowia WHO 2020 Rokiem Pielęgniarki i Położnej jest dowodem uznania i wkładu, jaki pielęgniarki i położne codziennie wnoszą do funkcjonowania systemów ochrony zdrowia.

Decyzja WHO nabiera szczególnego znaczenia dzisiaj, gdy trwając na 1 linii frontu walki z koronawirusem, każdego dnia, w każdej godzinie, Pielęgniarki i Położne narażają dla nas swoje zdrowie, a w niektórych wypadkach nawet życie. Nasza wdzięczność nie ma granic. Rola pielęgniarstwa zawsze miała szczególną wartość w opiece nad pacjentami, lecz w dobie panującej pandemii ma nieocenione, strategiczne znaczenie. Ciężka i heroiczna praca w stresie, czasem przy ograniczonych środkach ochrony osobistej, budzi podziw całego społeczeństwa, nawet malkontentów. Pielęgniarki i Położne dają świadectwo swoim poświęceniem, zaangażowaniem i siłą, jaką wkładają w walkę o życie chorych, jak znacząca jest praca pielęgniarki – bohaterki – godnej następczyni Florence Nightingale.

Nakładka na profilowe – noś ją z dumą!

INTER Polska od wielu lat z dumą i zaangażowaniem dba o bezpieczeństwo i komfort życia pielęgniarek, pielęgniarzy, położnych i położników, tworząc ubezpieczenia dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

Z okazji Międzynarodowego Roku Pielęgniarki i Położnej, a jednocześnie w podziękowaniu za poświęcenie i ciężką pracę w czasie epidemii koronawirusa, INTER przygotowało dedykowane nakładki na zdjęcia profilowe promujące ogromne znaczenie tego zawodu dla opieki zdrowotnej, Nakładki mają też budować w społeczeństwie polskim pozytywną świadomość o tych profesjach. Zachęcamy do pobierania nakładek i instalowania ich na swoich zdjęciach profilowych na Facebooku.

Jak zainstalować nakładkę – krótka instrukcja.

  1. Wejdź na stronę Facebook i przejdź do swojego profilu.
  2. Kliknij w swoje zdjęcie profilowe.
  3. Po pojawieniu się listy dostępnych opcji kliknij na “Dodaj nakładkę”
  4. U góry na szarym polu wpisz w zależności od wykonywanego zawodu:
  5. “JESTEM PIELĘGNIARKĄ”
  6. “JESTEM PIELĘGNIARZEM”
  7. “JESTEM POŁOŻNĄ”
  8. “JESTEM POŁOŻNYM”
  9. Zapisz i gotowe! Bądź dumna/y ze swojego zawodu!

 

INTER Polska w trosce o bezpieczeństwo zawodu Pielęgniarki i Położnej

Twoje bezpieczeństwo – Twoje – Pielęgniarko, Pielęgniarzu, Położno, Położniku. W INTER  ten tytuł odmieniamy przez każdą osobę, nie dyskryminujemy płci.

Ten rok jest właśnie Wasz! Więc zatroszczcie się o swoje bezpieczeństwo

Wiemy, jak ważne jest dla Was i Waszych rodzin i waszych pacjentów, by w każdej sytuacji, w różnych momentach w życiu, móc powiedzieć, że „wszystko będzie dobrze”. Nie zapominajcie jak ważna jest rola ubezpieczeń, które zabezpieczają Was przed skutkami finansowymi roszczeń pacjentów, dają Wam wsparcie prawne, chronią Wasze domy, czy umożliwiają uzyskanie świadczeń w następstwie wypadku lub choroby.

 

Skorzystaj z jedynej, niepowtarzalnej oferty ubezpieczeń dedykowanych Pielęgniarkom i Położnym i ciesz się pełną ochroną ubezpieczeniową.

Wróć na górę