Nowość. Polisa z myślą o studentach medycyny

Dzisiejsi studenci to najmłodsze roczniki z Pokolenia Y. Cechuje ich chęć zdobycia dobrego wykształcenia, potrzeba dokształcania i zamiłowanie do podróżowania. To z myślą o potrzebach milenialsów powstał Pakiet INTER Student.

Pokolenie Y, inaczej określane milenialsami, według większości źródeł to osoby urodzone między 1980 a 2000 rokiem. Dzieli się je na młodszych (urodzonych między 1990 a 2000 rokiem) i starszych (urodzonych między 1980 a 1989 rokiem). Właśnie młodsze roczniki to dzisiejsi studenci.

Oto co wiemy o młodych z pokolenia Y i ich potrzebach, w które wpisuje się nowość – Pakiet INTER Student:

Edukacja. Osoby z pokolenia Y chcą być dobrze wykształcone i są gotowe, aby się rozwijać. Z raportu „YouthSpeak 2015” przygotowanego przez organizację AIESEC i firmę doradczą PwC wynika, że 75 proc. milenialsów uważa edukację za ważną w dalszym życiu zawodowym.
Pakiet INTER Student: to ochrona dla studentów, w trakcie studiów na uczelni krajowej, jak i zagranicznej. Polisa OC dobrowolne chroni także w momencie wyrządzenia szkód w mieniu domu studenckiego lub lokalu, w którym mieszka student.

Praca. Milenialsi wbrew stereotypom szukają praktyk i staży, bo mają konkretne oczekiwania względem przyszłego miejsca pracy. Z najnowszych badań Deloitte „Milenialsi 2018” wynika, że dla 81 proc liczy się wynagrodzenie. Równie ważne są: pozytywna kultura miejsca pracy – 56 proc., elastyczność – 44 proc., możliwość dalszego kształcenia – 40 proc.
Pakiet INTER Student: to OC dobrowolne, które chroni w trakcie krajowych lub zagranicznych praktyk studenckich. W pakiecie jest także ubezpieczenie na wypadek zakażenia wirusami HIV i WZW.

Pasje. Z wielu badań poświęconym milenialsom wynika, że aktywne spędzanie czasu wolnego jest bardzo ważnym elementem w życiu młodych z pokolenia Y.
Pakiet INTER Student: to polisa, która działa także w momencie wypadku podczas jazdy na rowerze i amatorskiego uprawiania sportu.

Zdrowie. Wartość nadrzędna. Dobre zdrowie znalazło się na drugim miejscu, jeśli chodzi o wartości tuż za przyjaźnią – wynika z raportu „OMG! Czyli jak mówić do polskich milenialsów”.
Pakiet INTER Student: to polisa obejmująca świadczenie z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu. To także OC dobrowolne, które pokrywa ewentualne szkody powstałe podczas udzielania pierwszej pomocy, ale także w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku. Polisa chroni także podczas obstawy medycznej imprez organizowanych przez uczelnie lub samorząd studentów.

Jesteś z pokolenia Y? Pakiet INTER Student odpowiada na twoje potrzeby.

Wróć na górę