Lekarzu! Ile jest wart Twój święty spokój?

Posiadanie własnego domu czy mieszkania jest jednym z tych marzeń, do którego dążymy nierzadko wiele lat. Podążając za powiedzeniem “uważaj na swoje marzenia, bo jeszcze mogą się spełnić”, przypominamy jednak, że obowiązki związane z własnymi czterema kątami nie ograniczają się tylko do spłaty rat kredytu i urządzenia pokoi zgodnie ze swoimi wyobrażeniami. To – poza oczywistymi zaletami – także duża odpowiedzialność i gotowość do rozwiązywania nieoczekiwanych sytuacji. 

Jako lekarz, jesteś do tego przyzwyczajony w obszarze swojej pracy zawodowej. Nie budzi więc zdziwienia, że po trudnym dyżurze, we własnym domu chcesz przede wszystkim odpoczywać i poświęcić czas rodzinie.

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, stworzyliśmy wyjątkowy produkt – ubezpieczenie domu i mieszkania INTER Lekarz Nieruchomości.

Jak to działa? 

Poznaj historię dr Andrzeja – lekarza ginekologa, który pracuje w dużym szpitalu na oddziale ginekologii onkologicznej, a także przyjmuje pacjentki podczas wizyt prywatnych w swoim gabinecie.

Andrzej wrócił po dyżurze nocnym do swojego domu dosłownie na kilka godzin, aby się zdrzemnąć, wziąć prysznic, zjeść śniadanie i przygotować się do pracy w gabinecie. Ponieważ w nocy pogorszył się stan zdrowia kilku pacjentek, które obejmował opieką, usłyszał tylko przelotnie o przechodzącej przez okolicę nawałnicy.

Jednak, ledwie dostrzeżona przez niego burza, pozostawiła przykre skutki, których nie mógł przeoczyć – przez pozostawione przypadkiem uchylone okno tarasowe, został zalany dębowy parkiet w salonie.

Dotychczas oznaczałoby to, że Andrzej najprawdopodobniej musiałby odwołać wizyty kilku swoich, niewymagających pilnej konsultacji pacjentek i skupić się na rozwiązaniu tej sytuacji – znalezieniu ekipy remontowej oraz zakupie materiałów. 

Na szczęście Andrzej posiadał polisę INTER Lekarz Nieruchomości, dzięki czemu cała procedura – od zgłoszenia szkody do całkowitej naprawy zajęła tylko kilka dni. Poprzez mobilną aplikację przesłał zdjęcie uszkodzonego parkietu i podstawowe dane, a doświadczeni specjaliści wycenili szkodę. Ze względu na brak czasu, Andrzej zamiast na odszkodowanie w formie przelewu od ubezpieczyciela, zdecydował się na powierzenie remontu profesjonalnej ekipie, zapewnionej przez INTER. Dwa dni później czekał już na niego wymieniony parkiet. 

Osobą, która od momentu zgłoszenia szkody, aż do szczęśliwie zakończonej naprawy, przeprowadziła cały proces, był dedykowany Andrzejowi Opiekun Szkody. Andrzej kontaktował się z nim tylko dwukrotnie – zgłaszając szkodę oraz ustalając optymalny dla siebie termin remontu. 

Możliwość zlecenia naprawy ubezpieczycielowi, minimum formalności, sprzęt zastępczy na czas naprawy (RTV/AGD) i błyskawiczny czas reakcji – to cechy ubezpieczenia, które pozwolą Ci w pełni cieszyć się swoim wymarzonym domem lub mieszkaniem. Tak, aby nieprzewidziane sytuacje losowe czy awarie nie wpływały na Twój plan dnia.

Dowiedz się więcej: https://interpolska.pl/ubezpieczenie-domu-lub-mieszkania-dla-lekarza-i-lekarza-dentysty/

Wróć na górę