801 803 000
ubezpieczenie firma

INTER Ochrona Prawna

Gwarancja natychmiastowej pomocy prawnej
dla Ciebie i Twoich najbliższych

Kup online

Zawód medyczny dobrze chroniony

Dzięki ubezpieczeniu INTER Ochrona Prawna nie jesteś sam w trudnych sytuacjach! Wierzymy, że kompleksowa ochrona stanowi realne wsparcie w sytuacjach kryzysowych dotykających osoby wykonujące zawód medyczny. Rozumiemy potrzeby Klientów i znamy zagrożenia obecne w medycynie. Nasza wiedza i doświadczenie sprawiają, że zapewniamy natychmiastowe wsparcie i zabezpieczenie w sytuacjach związanych z ryzykiem zawodowym.

Nasz wyspecjalizowany zespół ekspertów i doradców opracował dedykowany, kompleksowy Pakiet Ochrony Prawnej dla Ciebie i Twoich najbliższych.

W ramach Pakietu zapewniamy:

  • kompleksowe wsparcie prawne w życiu zawodowym i prywatnym
  • wideo konsultacje z adwokatem, radcą prawnym lub doradcą podatkowym – każdorazowo potwierdzone pisemną opinią prawną
  • w przypadku spraw sądowych zwrot kosztów wynagrodzenia adwokata, radcy prawnego, opłat i kosztów sądowych, kosztów biegłych i świadków
  • pomoc adwokata lub radcy prawnego w trakcie przesłuchania przed prokuratorem
  • natychmiastową reakcję Centrum Asysty Prawnej – infolinia dostępna 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu
  • komfort i wsparcie w sytuacjach kryzysowych

Dlaczego warto?

Jesteśmy wiodącym ubezpieczycielem dla branży medycznej. Specjalizujemy się w kompleksowych pakietach ubezpieczeń zapewniających pełną ochronę zawodów medycznych.
Znamy zagrożenia obecne w medycynie. Nasza wiedza i doświadczenie sprawiają, że zapewniamy natychmiastowe wsparcie i zabezpieczenie w sytuacjach związanych z ryzykiem zawodowym, np. w sytuacji oskarżenia o błąd medyczny.

 

Grupowe ubezpieczenie Pomocy Prawnej

Sprawdź, czy Twoja Okręgowa Izba Lekarska finansuje Pomoc Prawną w ramach składki w INTER Polska.
Poznaj zakres ubezpieczenia oraz dane kontaktowe.

Dowiedz się więcej

Inne produkty polecane:

INTER Medyk Life

Ubezpieczenie na życie ze świadczeniem z tytułu niezdolności do pracy INTER Medyk Life dedykowane jest Tobie i Twojej rodzinie, jeśli wykonujesz zawód medyczny lub jesteś pracownikiem służby zdrowia. Inter Medyk Life zapewni Tobie i Twoim bliskim wsparcie finansowe, w razie nieprzewidzianych zdarzeń, uwzględniając specyfikę zawodu medycznego.
Ubezpieczenie turystyczne medyka studenta 365 INTER

INTER Tour 365

INTER Tour 365 to wyjątkowe ubezpieczenie podróżne. Przez cały rok jesteś ubezpieczony na wypadek choroby czy nieszczęśliwego wypadku za granicą, bez względu na liczbę wyjazdów oraz cel podróży. Zakresem ubezpieczenia objęte są również koszty leczenia za granicą i pomoc assistance.
ubezpieczenie dom mieszkanie lekarz

Dom i Mieszkanie dla Medycyny

Jesteś przedstawicielem branży medycznej, prowadzisz swój gabinet w domu lub mieszkaniu? Wybierz pakiet INTER Lokum dedykowany przedstawicielom służby zdrowia i ubezpiecz swoją nieruchomość razem z ryzykami stworzonymi specjalnie pod Twoją działalność.

Dokumenty do pobrania