Ubezpieczenia INTER dla Ratowników Medycznych

Zawód Ratownika Medycznego wiąże się z ogromnym stresem i odpowiedzialnością – zarówno za życie i zdrowie pacjenta, jak i sprzęt medyczny, który obsługujesz. Aby konsekwencje pracy w ekstremalnych warunkach były dla Ciebie jak najmniej odczuwalne, wybierz ubezpieczenie, które da Ci poczucie bezpieczeństwa i będzie dopasowane do potrzeb Twojego zawodu.

Chronimy Twoje życie zawodowe

W tak trudnym i nieprzewidywalnym zawodzie, jakim jest zawód Ratownika Medycznego, warto ubezpieczyć się na każdą sytuację. Nasze ubezpieczenia są odpowiedzią na Twoje potrzeby. Otrzymasz wsparcie finansowe m.in. w razie agresji pacjenta, uszkodzenia karetki lub sprzętu medycznego, naruszenia praw pacjenta oraz ekspozycji na HIV/WZW.

 • Ratownik Medyczny

  Ubezpieczenia przygotowane specjalnie dla Ratowników Medycznych i Ratowników Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Ochrona w życiu zawodowym i prywatnym.

  Ubezpieczenia dla ratowników medycznych
 • Ubezpieczenie Studentów Kierunków Medycznych

  Ubezpieczenie dla studentów kierunków medycznych: OC za szkody wyrządzone innym lub w ich mieniu oraz ochrona HIV/WZW z NNW.

  Ubezpieczenie studenckie dla kierunków medycznych ✔️

To co najważniejsze – Twoje zdrowie i spokój Twoich bliskich

Na co dzień ratujesz życie innych, ale pamiętaj również o sobie i swoich bliskich. Nasze unikatowe ubezpieczenie na życie dla medyków, zapewni wsparcie finansowe i pomoc na wypadek choroby, niezdolności do pracy lub śmierci.

 

 • Ochroną ubezpieczeniową możesz objąć małżonka, partnera życiowego, pełnoletnie dzieci.
 • Ubezpieczenie jest dopasowane do specyfiki wykonywanego zawodu – możesz rozszerzyć ochronę o dodatkowy pakiet 7 najczęstszych chorób zawodowych występujących w zawodach medycznych.
 • Pakiet Assistance.

Ubezpieczenie na życie dla medyków

Majątek i podróż

Zdajemy sobie sprawę, że Twój czas prywatny, to klucz w zachowaniu równowagi po intensywnym dniu w pracy. Odpowiednia ochrona majątku oraz życia prywatnego jest fundamentem spokoju na co dzień.

 • Dom i mieszkanie dla medyków

  Ubezpieczenie domu lub mieszkania dla przedstawicieli zawodów medycznych z możliwością rozszerzenia o klauzulę Agresji Pacjenta.

  Dom i mieszkanie dla medyków
 • Ubezpieczenie podróży INTER Tour 365

  Ubezpieczenie podróży na cały rok, na cały świat, dla wszystkich przedstawicieli zawodów medycznych i studentów.

  Ubezpieczenie podróżne

Podmioty lecznicze

Prowadzisz podmiot leczniczy? Mamy ubezpieczenie dopasowane do Twojego biznesu – zapewnij odpowiednią ochronę swojej placówce oraz pracownikom.

 • ochrona interesów placówki medycznej
 • zabezpieczenie przed błędami popełnionymi przez pracowników placówki
 • odpowiedzialność za szkody w sprzęcie medycznym

Sprawdź szczegóły
Poznaj INTER Polska
Firmę, pracodawcę i Twojego partnera w kwestii ubezpieczeń.
O nas