Ubezpieczenia INTER dla Pielęgniarek i Położnych

Zawód zarówno Pielęgniarki, jak i Położnej wiąże się z pracą pod dużą presją, wymaga czujności, zdolności komunikacyjnych i wielozadaniowości, a wykonujące go osoby są narażone na stres i możliwość popełnienia błędu. Ubezpieczenia INTER dopasowane do Twojego zawodu i uwzględniające jego ryzyka, pozwolą Ci pracować w poczuciu bezpieczeństwa.

Chronimy Twoje życie zawodowe

W zależności od formy wykonywanego przez Ciebie zawodu – czy pracujesz na etat, czy prowadzisz swoją praktykę zawodową, oraz jego specyfikę i ryzyka, z nami dopasujesz ubezpieczenie, które będzie w pełni odpowiadało na Twoje potrzeby.

 • Pielęgniarka i Położna

  Zabezpieczenie wszystkich sfer życia zawodowego dla Pielęgniarek i Położnych – od OC po Ochronę prawną i Ekspozycję na HIV/WZW.

  Ubezpieczenia dla pielęgniarek ✔️
 • Ubezpieczenie zawodowe dla Położnej

  Dedykowane ubezpieczenia dla Położnych, które zabezpieczają na wypadek błędów medycznych i nie tylko. W ofercie: OC, ochrona prawna, ekspozycja HIV/WZW.

  Ubezpieczenia dla położnych ✔️
 • Ubezpieczenie Studentów Kierunków Medycznych

  Ubezpieczenie dla studentów kierunków medycznych: OC za szkody wyrządzone innym lub w ich mieniu oraz ochrona HIV/WZW z NNW.

  Ubezpieczenie studenckie dla kierunków medycznych ✔️

To co najważniejsze – Twoje zdrowie i spokój Twoich bliskich

Na co dzień ratujesz życie i zdrowie innych, ale pamiętaj również o sobie i swoich bliskich. Nasze unikatowe ubezpieczenie na życie dla medyków, zapewni wsparcie finansowe i pomoc na wypadek choroby, niezdolności do pracy lub śmierci.

 • Ochroną ubezpieczeniową możesz objąć małżonka, partnera życiowego, pełnoletnie dzieci.
 • Ubezpieczenie jest dopasowane do specyfiki wykonywanego zawodu – możesz rozszerzyć ochronę o dodatkowy pakiet 7 najczęstszych chorób zawodowych występujących w zawodach medycznych.
 • Pakiet Assistance.

Ubezpieczenie na życie dla medyków

Majątek i podróż

Zdajemy sobie sprawę, że Twój czas prywatny, to klucz w zachowaniu równowagi po intensywnym dniu w pracy. Odpowiednia ochrona majątku oraz życia prywatnego jest fundamentem spokoju na co dzień.

 • Dom i mieszkanie dla medyków

  Ubezpieczenie domu lub mieszkania dla przedstawicieli zawodów medycznych z możliwością rozszerzenia o klauzulę Agresji Pacjenta.

  Dom i mieszkanie dla medyków
 • Ubezpieczenie podróży INTER Tour 365

  Ubezpieczenie podróży na cały rok, na cały świat, dla wszystkich przedstawicieli zawodów medycznych i studentów.

  Ubezpieczenie podróżne

Podmioty lecznicze

Prowadzisz podmiot leczniczy? Mamy ubezpieczenie dopasowane do Twojego biznesu – zapewnij odpowiednią ochronę swojej placówce oraz pracownikom.

 • ochrona interesów placówki medycznej
 • zabezpieczenie przed błędami popełnionymi przez pracowników placówki
 • odpowiedzialność za szkody w sprzęcie medycznym

Sprawdź szczegóły
Poznaj INTER Polska
Firmę, pracodawcę i Twojego partnera w kwestii ubezpieczeń.
O nas