Ubezpieczenie w zawodzie Fizjoterapeuty

Pracując w zawodzie Fizjoterapeuty, jesteś odpowiedzialny zarówno za zdrowie pacjenta, jak i sprzęt do rehabilitacji, który obsługujesz. Warto więc posiadać odpowiednie ubezpieczenie, które ochroni Cię przed ewentualnymi konsekwencjami Twoich działań. Poznaj ofertę, dopasowaną zarówno do realiów i wyzwań pracy zawodu Fizjoterapeuty, jak i rodzaju udzielanych świadczeń oraz formy wykonywania zawodu.

Chronimy Twoje życie zawodowe

W zależności od formy wykonywanego przez Ciebie zawodu – czy pracujesz na etat, czy prowadzisz swoją praktykę zawodową, oraz ryzyka jak np. agresja ze strony pacjenta lub uszkodzenie mienia pacjenta podczas rehabilitacji, z nami dopasujesz ubezpieczenie do swoich potrzeb!

To co najważniejsze – Twoje zdrowie i spokój Twoich bliskich

Na co dzień ratujesz życie innych, ale pamiętaj również o sobie i swoich bliskich. Nasze unikatowe ubezpieczenie na życie dla medyków, zapewni wsparcie finansowe i pomoc na wypadek choroby, niezdolności do pracy lub śmierci.

 • Ochroną ubezpieczeniową możesz objąć małżonka, partnera życiowego, pełnoletnie dzieci.
 • Ubezpieczenie jest dopasowane do specyfiki wykonywanego zawodu – możesz rozszerzyć ochronę o dodatkowy pakiet 7 najczęstszych chorób zawodowych występujących w zawodach medycznych.
 • Pakiet Assistance.

Ubezpieczenie na życie dla medyków

Stabilność i równowaga w życiu prywatnym – zadbamy o to

Twoje życie prywatne, jest dla nas tak samo ważne jak i zawodowe, ponieważ Twój czas prywatny, zapewnia Ci spokój i odpoczynek po ciężkim dniu pracy. Odpowiednia ochrona Twojego domu oraz życia prywatnego da Ci poczucie bezpieczeństwa, nawet w najmniej oczekiwanych sytuacjach.

 • Dom i mieszkanie dla medyków

  Ubezpieczenie domu lub mieszkania dla przedstawicieli zawodów medycznych z możliwością rozszerzenia o klauzulę Agresji Pacjenta.

  Dom i mieszkanie dla medyków
 • Ubezpieczenie podróży INTER Tour 365

  Ubezpieczenie podróży na cały rok, na cały świat, dla wszystkich przedstawicieli zawodów medycznych i studentów.

  Ubezpieczenie podróżne

Podmioty lecznicze

Zapewnij pracownikom i swojej placówce odpowiednią ochronę.

 • ochrona interesów placówki medycznej
 • zabezpieczenie przed błędami popełnionymi przez pracowników placówki
 • odpowiedzialność za szkody w sprzęcie medycznym

Sprawdź szczegóły
Poznaj INTER Polska
Firmę, pracodawcę i Twojego partnera w kwestii ubezpieczeń.
O nas