801 803 000
Ubezpieczenie zdrowie zycie dla pracownikow branzy medycznej

Ubezpieczenie zdrowia i życia dla medyków i ich rodzin

Unikatowe ubezpieczenie dla pracowników branży medycznej, które zapewni wsparcie finansowe i pomoc dla Ciebie i Twojej rodziny, kiedy będziesz potrzebować. Bądź spokojny o swoje jutro – nie daj się zaskoczyć żadną życiową sytuacją.

Kontakt z Agentem

INTER Medyk Life

Wsparcie finansowe i pomoc w trudnych sytuacjach życiowych dla tych, dla których bezpieczeństwo i pewność jutro są ważne.

 • Zabezpieczenie na wypadek śmierci – wypłata do 5 000 000 PLN dla Twoich bliskich. 
 • Wsparcie finansowe w razie niezdolności do pracy – wypłata do 2 100 PLN/ dzień, do 63 000 PLN za 30 dni niezdolności do pracy.
 • Elastyczna oferta – Ty decydujesz, jaki zakres i składka ubezpieczeniowa odpowiada Twoim potrzebom.

Kwota wypłaty zależy od wysokości sumy ubezpieczenia, a w przypadku niezdolności do pracy – od wysokości świadczenia
dziennego oraz wysokości uzyskiwanych przychodów.

Otrzymaj wsparcie w chorobie 1
Otrzymaj wsparcie finansowe jeżeli poważnie zachorujesz
Zadbaj o bliskich 1
Zabezpiecz finansowo tych, których kochasz
Utrzymaj standard zycia 1
Utrzymaj standard życia, nawet w czasie niezdolności do pracy

Wysokość świadczeń w INTER Medyk Life:

Rodzaj ubezpieczeniaPrzykładyKwota świadczenia
Poważne zachorowanienowotwór złośliwy, zawał, udar do 1 000 000 PLN
Niezdolność do samodzielnej egzystencjiśpiączkado 1 000 000 PLN
Leczenie specjalistyczne chemioterapia, radioterapia, rozrusznikdo 50 000 PLN
Na wypadek pobytu w szpitaluhospitalizacjado 1 000 PLN/dzień
Na wypadek śmierciw wypadku, w wyniku chorobydo 5 000 000 PLN

INTER Medyk Life
Ubezpiecz swoje życie i zdrowie.

Twoje pierwsze ubezpieczenie na życie? Twoja kariera nabiera tempa i rodzina się powiększa? Twój dorobek zawodowy to już wiele lat pracy?
Twoje pierwsze ubezpieczenie na życie?

Ubezpieczenie na zycie dla mlodych lekarzy

Twoje pierwsze ubezpieczenie na życie?

Ubezpieczenie na wypadek niezdolności do pracy

 • Nie rezygnuj ze swoich planów, nawet jeśli choroba lub wypadek odbiorą Ci możliwość wykonywania pracy i zarabiania. Ubezpieczając się od niezdolności do pracy, możesz otrzymać świadczenie dzienne nawet do 2 100 PLN (63 000 PLN za 30 dni niezdolności do pracy).
 • Dajemy możliwość zabezpieczenia 100% Twoich przychodów z działalności gospodarczej, dzięki czemu nie odczujesz finansowych skutków choroby, utrzymasz dotychczasowy komfort życia i nie będziesz musiał martwic się o stałe zobowiązania, ani zmianę planów.
 • W razie choroby w zależności od wybranego wariantu – wypłata świadczenia dziennego za okres od 1-go, 15-go lub 31-go dnia niezdolności do pracy trwającej minimum 31 dni.
 • W razie nieszczęśliwego wypadku wypłata za okres od 1-go dnia niezdolności do pracy trwającej minimum 15 dni.

Ubezpieczenie zdrowia

 • Bez względu na wiek, choroby i wypadki mogą przydarzyć się każdemu, tym bardziej osobom, które prowadzą tak aktywny tryb życia jak przedstawiciele branży medycznej – stres, zmęczenie, ciągły ruch, wyjazdy. Ubezpieczenie w razie poważnego zachorowania lub uszczerbku na zdrowiu zapewni Ci wypłatę nawet do 1 000 000 PLN, aby nie martwić się wydatkami życia codziennego.
 • Świadczenie do 1 000 PLN/dzień za okres od 1-go dnia pobytu w szpitalu (jeżeli pobyt w szpitalu trwał minimum 2 dni w przypadku choroby lub 1 dzień w przypadku nieszczęśliwego wypadku).
 • Świadczenie wypłacane jest maksymalnie za okres 365 dni.
 • Otrzymasz do 50 000 PLN w przypadku przebytego leczenia specjalistycznego.
 • Wypłata nawet do 1 000 000 PLN, jeśli zostanie u Ciebie zdiagnozowane jedno z 47 poważnych zachorowań (nowotwór złośliwy, udar mózgu, zawał serca, stwardnienie rozsiane itp.).
Twoja kariera nabiera tempa i rodzina się powiększa?

Ubezpieczenie na zycie rodzina

Twoja kariera nabiera tempa i rodzina się powiększa?

Ubezpieczenie na życie

 • Zabezpiecz finansowo tych, których kochasz, kiedy Ciebie zabraknie. Ubezpieczenie na życie nawet do 5 000 000 PLN pomaga zapewnić rodzinie ochronę finansową zapewniającą utrzymanie standardu życia i pomoc w opłacaniu rachunków i innych zobowiązań.

Ubezpieczenie na wypadek niezdolności do pracy

 • Kiedy masz rodzinę, poczucie bezpieczeństwa finansowego jest jednym z Twoich priorytetów. Aby zabezpieczyć swoje finanse, utrzymać komfort życia całej rodziny i nie martwić się o stałe zobowiązania finansowe i bieżące wydatki zapewnimy Ci wypłatę świadczenia dziennego nawet do 2 100 PLN (63 000 PLN za 30 dni niezdolności do pracy).
 • Dajemy możliwość zabezpieczenia 100% Twoich przychodów z działalności gospodarczej, dzięki czemu ani Ty, ani Twoi bliscy nie odczujecie skutków Twojej choroby i tego, że nie możesz pracować i pobierać wynagrodzenia. Utrzymasz dotychczasowy komfort życia bliskich i nie będziesz musiał martwic się o stałe zobowiązania.
 • W razie choroby w zależności od wybranego wariantu – wypłata świadczenia dziennego za okres od 1-go, 15-go lub 31-go dnia niezdolności do pracy trwającej minimum 31 dni.
 • W razie nieszczęśliwego wypadku wypłata za okres od 1-go dnia niezdolności do pracy trwającej minimum 15 dni.
 • Świadczenie wypłacamy nawet za okres 365 dni.

Ubezpieczenie zdrowia

 • Choroby i wypadki mogą przytrafić się każdemu, a ich następstwa odebrać sprawność i możliwość samodzielnej egzystencji. Aby odciążyć Twoich bliskich opieką nad Tobą wypłacimy Ci świadczenie do 1 000 000 PLN.
 • W razie poważnego zachorowania (np. na nowotwór, zawał serca, udar mózgu itd.) lub trwałego uszczerbku na zdrowiu, abyście nie musieli martwić się finansami na leczenie, opiekę i inne wydatki wypłacimy Ci nawet do 1 000 000 PLN.
 • Otrzymasz do 50 000 zł w przypadku przebytego leczenia specjalistycznego.
Twój dorobek zawodowy to już wiele lat pracy?

Ubezpieczenie na zycie lekarz z doswiadczeniem

Twój dorobek zawodowy to już wiele lat pracy?

Ubezpieczenie zdrowia

 • Zdajemy sobie sprawę, że są choroby i następstwa wypadków, które odbierają samodzielność i zdolność do samodzielnej egzystencji. W tym czasie musimy liczyć na innych. Abyś nie musiał się o to martwić, zapewnimy Ci wypłatę nawet do 1 000 000 PLN, abyś mógł zorganizować sobie opiekę i godne warunki życia.
 • W przypadku poważnego zachorowania (katalog 47 chorób w tym np. zawał serca, udar mózgu, zabiegi by pass, choroby nowotworowe, niewydolność nerek itp.) otrzymasz wypłatę do 1 000 000 PLN.
 • Wypłata do 1 000 000 PLN również w wyniku trwałego uszczerbku na zdrowiu.
 • Wypłacimy Ci do 1 000 PLN na dzień za okres od 1-go dnia pobytu w szpitalu (jeżeli pobyt w szpitalu trwał minimum 2 dni w przypadku choroby lub 1 dzień w przypadku nieszczęśliwego wypadku). Świadczenie wypłacane jest maksymalnie za okres 365 dni.
 • W ramach Assistance zapewnimy Ci transport miedzy placówkami medycznymi oraz między domem i placówką, dostarczenie posiłków i leków.
 • Pokryjemy koszty pobytu podczas leczenia w sanatorium kardiologicznym.
 • Otrzymasz wypłatę do 50 000 PLN po odbytym leczeniu specjalistycznym (m.in. chemioterapia, radioterapia, dializoterapia, wszczepienie rozrusznika serca).

Ubezpieczenie na wypadek niezdolności do pracy:

 • Pomimo choroby lub nieszczęśliwego wypadku, w wyniku których będziesz niezdolny do pracy, zapewnimy Ci świadczenia dzienne do 2100 PLN na dzień (do 63 000 PLN za 30 dni niezdolności do pracy). Zapewnione bezpieczeństwo finansowe, pozwoli skupić się na leczeniu i powrocie do zdrowia, jednocześnie zapewniając życie na tym samym poziomie.
 • Ponieważ dajemy możliwość zabezpieczenia 100 % Twoich przychodów z działalności gospodarczej, nie odczujesz finansowych skutków choroby, utrzymasz dotychczasowy komfort życia i nie będziesz musiał martwić się o stałe zobowiązania.
 • W razie choroby w zależności od wybranego wariantu – wypłata świadczenia dziennego za okres od 1-go, 15-go lub 31-go dnia niezdolności do pracy trwającej min. 31 dni. W razie nieszczęśliwego wypadku wypłata za okres od 1-go dnia niezdolności do pracy trwającej minimum 15 dni. Świadczenie wypłacimy nawet za okres 365 dni.

Ubezpieczenie na wypadek śmierci

 • zabezpieczenie dla Twoich bliskich, gdyby Ciebie zabrakło – nawet do 5 000 000 PLN.

Pakiet INTER Medyk Life to:

Ubezpieczenie na życie

Zabezpiecz finansowo tych, których kochasz, kiedy Ciebie zabraknie. Ubezpieczenie na życie nawet do 5 000 000 zł pomaga zapewnić rodzinie ochronę finansową zapewniającą utrzymanie standardu życia i pomoc opłacaniu rachunków i innych zobowiązań.

Ubezpieczenie niezdolności do pracy

Zapewnimy Ci świadczenie dzienne, jeśli w wyniku choroby lub wypadku, nie będziesz mógł świadczyć pracy. Dajemy Ci możliwość zabezpieczenia 100 % Twoich przychodów z działalności gospodarczej.
Ubezpieczenie zdrowie zycie dla pracownikow branzy medycznej

Ubezpieczenie zdrowia i leczenia

Zapewniamy świadczenia m.in. na wypadek poważnego zachorowania, trwałego uszczerbku na zdrowiu, czy leczenia specjalistycznego. Postaw na wsparcie profesjonalistów w leczeniu.

W ramach Ubezpieczenia życia i zdrowia uzyskasz ochronę w zakresie:

Na wypadek poważnego zachorowania Na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu Na wypadek niezdolności do samodzielnej egzystencji Na wypadek leczenia specjalistycznego Na wypadek pobytu w szpitalu
Na wypadek poważnego zachorowania

Ubezpieczenie na wypadek powaznego zachorowania 1

Ubezpieczenie na wypadek poważnego zachorowania

 • Wypłata nawet do 1 000 000 PLN, jeśli zostanie u Ciebie zdiagnozowane jedno z 47 poważnych zachorowań (nowotwór złośliwy, udar mózgu, zawał serca, stwardnienie rozsiane itp.).
Na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu

Ubezpieczenie na wypadek uszczerbku na zdrowiu

Ubezpieczenie na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu

 • Jeżeli zostanie u Ciebie stwierdzony trwały uszczerbek na zdrowiu, wypłata świadczenia do 1 000 000 PLN.
Na wypadek niezdolności do samodzielnej egzystencji

Ubezpieczenie od niezdolnosci do samodzielnej egzystencji

Ubezpieczenie na wypadek niezdolności do samodzielnej egzystencji

 • Świadczenie do 1 000 000 PLN możesz przeznaczyć m.in. na organizację pomocy w trudnej sytuacji życiowej.
Na wypadek leczenia specjalistycznego

Ubezpieczenie na wypadek leczenie specjalistycznego 1

Ubezpieczenie na wypadek leczenia specjalistycznego

 • Świadczenie do 50 000 zł, po przebyciu specjalistycznego leczenia (np. chemioterapia/radioterapia).
Na wypadek pobytu w szpitalu

Ubezpieczenie na pobytu w szpitalu

Ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu

 • Świadczenie do 1 000 PLN/dzień za okres od pierwszego dnia hospitalizacji (jeżeli pobyt w szpitalu trwał minimum 2 dni w przypadku choroby lub 1 dzień w przypadku nieszczęśliwego wypadku).
Przykładowa sytuacja Jak w tej sytuacji może zadziałać ubezpieczenie?


Lekarz ulega wypadkowi w wyniku którego doznaje
urazu kręgosłupa.

Leczenie wymaga operacji chirurgicznej oraz wielomiesięcznej rehabilitacji, niemal przez 8 miesięcy lekarz nie może prowadzić własnej praktyki.
icon correct Wypłacimy świadczenie w związku z przebytą operacją chirurgiczną oraz z tytułu uszczerbku na zdrowiu w wyniku wypadku.
icon correct Zapłacimy za każdy dzień pobytu w szpitalu (do 365 dni).
icon correct W ramach Asisstance zapewnimy Ci transport medyczny.
icon correct Wypłacimy świadczenie za okres od 1-go dnia niezdolności do pracy, dzięki któremu możesz utrzymać swój stały przychód na tym samym poziomie.


W związku z chorobą kardiologiczną, pielęgniarka zatrudniona w szpitalu w ramach kontraktu, musi przejść operację przeszczepu zastawki serca, po której rekonwalescencja trwa kilka tygodni.
Pielęgniarka przebywa na zwolnieniu lekarskim, zalecony został jej odpoczynek oraz pobyt w sanatorium.
icon correct Wypłacimy świadczenie z tytułu poważnego zachorowania oraz przebytej operacji chirurgicznej.
icon correct Zapłacimy za każdy dzień pobytu w szpitalu (do 365 dni).
icon correct W ramach Pakietu kardiologicznego pokryjemy koszty wizyt u kardiologia, kardiochirurga, a także pobyt w sanatorium.

Ubezpieczenie na wypadek niezdolności do pracy – zabezpiecz przyszłość swoją oraz swoich bliskich

Jesteś lekarzem, pielęgniarką, fizjoterapeutą, ratownikiem medycznym lub wykonujesz inny zawód z sektora medycznego? Każdego dnia podejmujesz ryzyko ratując zdrowie i życie wielu ludzi. Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym co stanie się z Tobą i Twoimi bliskimi, jeśli z przyczyn niezależnych od Ciebie utracisz zdolność do wykonywania zawodu? Jak będą wtedy wyglądały Twoje finanse? Jak opłacisz comiesięczne zobowiązania? Czy standard życia Twojej rodziny się nie pogorszy?

To pytania, które choć nieprzyjemne, są niezwykle ważne. Nieoczekiwany wypadek lub choroba mogą sprawić, że staniesz przed trudnym wyborem – jak utrzymać siebie i swoją rodzinę, gdy nie jesteś w stanie pracować?

Odpowiedź na te pytania to – ubezpieczenie na wypadek niezdolności do pracy, które zapewni finansową stabilność w przypadku, gdy nagle nie jesteś w stanie wykonywać pracy z powodu choroby lub wypadku. Ubezpieczenie obejmuje zarówno trwałą, jak i czasową niezdolność do pracy.

Ubezpieczenie na wypadek niezdolności do pracy to inwestycja w Twoją przyszłość oraz bezpieczeństwo Twoich bliskich. Pomaga zapewnić stabilność finansową, utrzymać standard życia i daje poczucie bezpieczeństwa.

7 powodów, dla których warto wykupić ubezpieczenie na wypadek niezdolności do pracy w TU INTER-ŻYCIE Polska

Ubezpieczenie na wypadek niezdolności do pracy jest niezwykle ważnym elementem zabezpieczenia finansowego. Nieoczekiwana utrata zdolności do wykonywania pracy to sytuacja, na którą zawsze warto być przygotowanym. Dlaczego więc warto wybrać ubezpieczenie na wypadek niezdolności do pracy oferowane przez TU INTER-ŻYCIE Polska? Oto siedem powodów:

 1. Wysokie świadczenie dzienne – oferujemy jedno z najwyższych świadczeń na rynku, które może wynosić dziennie nawet do 2 100 PLN (do 63 000 PLN za 30 dni niezdolności do pracy). To znacznie ułatwia utrzymanie dotychczasowego standardu życia.
 2. Ubezpieczenie dostosowane do specyfiki wykonywanego zawodu – polisa jest idealnie dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb i specyfiki Twojej pracy. Dzięki temu jesteś chroniony w przypadku sytuacji, które są najbardziej prawdopodobne w Twoim zawodzie.
 3. Dajemy możliwość zabezpieczenia 100% Twoich przychodów z działalności gospodarczej – w okresie niezdolności do pracy.
 4. Ochrona w przypadku poważnej choroby – jeśli zachorujesz na poważną chorobę, której leczenie uniemożliwi Ci wykonywanie pracy, ubezpieczenie zapewni Ci świadczenie, które pomoże pokryć koszty leczenia i zapewni płynność finansową Tobie i Twojej rodzinie.
 5. Ochrona w razie poważnego wypadku – jeśli ulegniesz wypadkowi, który uniemożliwi Ci wykonywanie pracy, ubezpieczenie INTER Medyk Life pomoże utrzymać płynność finansową i standard życia Twojej rodziny na dotychczasowym poziomie.
 6. Proste i szybkie procedury – dbamy o to, aby proces zarówno zawarcia ubezpieczenia, jak i wypłaty świadczeń był jak najprostszy i najmniej czasochłonny. Dzięki temu możesz skupić się na tym, co najważniejsze – swoim zdrowiu i bezpieczeństwie.
 7. Możliwość rozszerzenia ochrony – oferujemy możliwość rozszerzenia polisy o dodatkowe opcje, takie jak ubezpieczenie na wypadek śmierci czy dodatkowe świadczenia na wypadek hospitalizacji. Pozwala to na skonstruowanie polisy idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb.

Ubezpieczenie na wypadek niezdolności do pracy – umów się z Ekspertem

Sektor medyczny to jedno z najbardziej wymagających środowisk pracy, które niesie ze sobą wiele specyficznych zagrożeń. Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni i inni pracownicy ochrony zdrowia narażeni są na wiele niebezpieczeństw, które mogą wpłynąć na ich zdolność do pracy, a co za tym idzie, na ich dochody i płynność finansową.

Choć nie jesteś w stanie przewidzieć przyszłości, to jesteś w stanie zadbać o bezpieczeństwo finansowe swoje i bliskich, niezależnie od sytuacji, w której się znajdziesz. Zaufaj nam i pozwól, że zadbamy o Was teraz i w przyszłości!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Umów się z naszym doradcą poprzez kliknięcie w przycisk “Zamów kontakt z Agentem” i wypełnij formularz. Nasi Eksperci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania!


Możesz być tym również zainteresowany

Ubezpieczenia dla Lekarzy i Lek. Dentystów

Zawód lekarza to codzienne decyzje dotyczące życia i zdrowia innych ludzi. Często jest to praca w stresie, w trudnych warunkach i przez długie godziny. Dokonując wyboru zatroszcz się o kompleksową i profesjonalna ochronę. Pakiet INTER Lekarz zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa.
Ubezpieczenie turystyczne medyka studenta 365 INTER

INTER Tour 365

INTER Tour 365 to wyjątkowe ubezpieczenie podróżne. Przez cały rok jesteś ubezpieczony na wypadek choroby czy nieszczęśliwego wypadku za granicą, bez względu na liczbę wyjazdów oraz cel podróży. Zakresem ubezpieczenia objęte są również koszty leczenia za granicą i pomoc assistance.
ubezpieczenie dom mieszkanie lekarz

Dom i Mieszkanie dla Medycyny

Jesteś przedstawicielem branży medycznej, prowadzisz swój gabinet w domu lub mieszkaniu? Wybierz pakiet INTER Lokum dedykowany przedstawicielom służby zdrowia i ubezpiecz swoją nieruchomość razem z ryzykami stworzonymi specjalnie pod Twoją działalność.

Dokumenty do pobrania