Ubezpieczenia dla Lekarzy i Lekarzy Dentystów

W INTER dopasowujemy ubezpieczenia zawodowo, dlatego w ofercie mamy dla Ciebie nie tylko ubezpieczenia zawodu ale też ubezpieczenie niezdolności do pracy, na życie, podróżne i ubezpieczenia majątku. 

Chronimy Twoje życie zawodowe

Ubezpieczymy Cię na wypadek zdarzeń medycznych, które mogą zdarzyć się każdego dnia podczas Twojej pracy. W zależności od etapu kariery, specjalizacji i formy wykonywania zawodu zmieniają się obowiązki ubezpieczeniowe oraz Twoje potrzeby. Nasze ubezpieczenie zawodowe dla lekarzy, są dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

 • Lekarz

  Ubezpieczenia zawodowe dedykowane dla lekarzy, które zabezpieczą przed finansowymi konsekwencjami błędów medycznych. W ofercie: OC, Ochrona Prawna, Ekspozycja na HIV/WZW.

  Ubezpieczenie zawodowe dla Lekarzy
 • Lekarz Dentysta

  Oferta ubezpieczeń z OC, Ochroną Prawną, Ekspozycją na HIV/WZW wraz z dodatkowymi klauzulami specjalnie dla zawodu dentysty (np. Stomatologiczna medycyna estetyczna).

  Ubezpieczenie dla Lekarza Dentysty
 • Lekarz Stażysta

  Ubezpieczenie dla lekarzy rozpoczynjących  pracę w zawodzie Lekarza i są na stażu dopasowaliśmy ofertę - od OC Dobrowolnej po Ochronę Prawą Ekspozycję HIV/WZW.

  Lekarz Stażysta
 • Ubezpieczenie Studentów Kierunków Medycznych

  Ubezpieczenie dla studentów kierunków medycznych: OC za szkody wyrządzone innym lub w ich mieniu oraz ochrona HIV/WZW z NNW.

  Ubezpieczenie studenckie dla kierunków medycznych ✔️

To co najważniejsze – Twoje zdrowie i spokój Twoich bliskich

Na co dzień ratujesz życie i zdrowie innych, ale pamiętaj również o sobie i swoich bliskich. Nasze unikatowe ubezpieczenie na życie dla medyków, zapewni wsparcie finansowe i pomoc na wypadek choroby, niezdolności do pracy lub śmierci.

 • Ochroną ubezpieczeniową możesz objąć małżonka, partnera życiowego, pełnoletnie dzieci.
 • Ubezpieczenie jest dopasowane do specyfiki wykonywanego zawodu – możesz rozszerzyć ochronę o dodatkowy pakiet 7 najczęstszych chorób zawodowych występujących w zawodach medycznych.
 • Pakiet Assistance.

Ubezpieczenie na życie dla medyków

Majątek i podróż

Zdajemy sobie sprawę, że Twój czas prywatny, to klucz w zachowaniu równowagi po intensywnym dniu w pracy. Odpowiednia ochrona majątku oraz życia prywatnego jest fundamentem spokoju na co dzień.

 • Dom i mieszkanie dla medyków

  Ubezpieczenie domu lub mieszkania dla przedstawicieli zawodów medycznych z możliwością rozszerzenia o klauzulę Agresji Pacjenta.

  Dom i mieszkanie dla medyków
 • Ubezpieczenie podróży INTER Tour 365

  Ubezpieczenie podróży na cały rok, na cały świat, dla wszystkich przedstawicieli zawodów medycznych i studentów.

  Ubezpieczenie podróżne

Podmioty lecznicze

Prowadzisz podmiot leczniczy? Mamy ubezpieczenie dopasowane do Twojego biznesu – zapewnij odpowiednią ochronę swojej placówce oraz pracownikom.

 • ochrona interesów placówki medycznej
 • zabezpieczenie przed błędami popełnionymi przez pracowników placówki
 • odpowiedzialność za szkody w sprzęcie medycznym

Sprawdź szczegóły
Poznaj INTER Polska
Firmę, pracodawcę i Twojego partnera w kwestii ubezpieczeń.
O nas