801 803 000

Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych

Zakres obowiązków:

  • organizacja i rozwój sprzedaży poprzez budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientem z sektora MIKRO i MSP
  • realizacja założonych celów sprzedażowych ubezpieczeń grupowych
  • aktywne pozyskiwanie Klientów oraz udział w działaniach sprzedażowych
  • negocjowanie warunków umów ubezpieczenia i przygotowywanie ofert produktowych
  • zbieranie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu ubezpieczeń grupowych zdrowotnych i na życie

dbałość o zachowanie wysokich standardów obsługi prospektów i klientów biznesowych

Wymagania:

  • wysoki poziom kultury osobistej i biznesowej
  • doświadczenie w telefonicznej sprzedaży lub obsłudze klienta biznesowego
  • rozwinięte zdolności negocjacyjne i handlowe (znajomość technik sprzedaży)

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń lub pakietów abonamentowych

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny,
  • współpracę z doświadczonym i profesjonalnym zespołem,
  • elastyczny czas pracy,
  • szkolenie wdrażające do pracy,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania

Klikając w przycisk APLIKUJ zgadzasz się na przetwarzanie przez TU INTER Polska S.A. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (min. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeśli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.