801 803 000
meet benefit

INTER Polska na Forum Meetbenefit: Efektywność pod lupą

W dniu 22 września Przedstawiciele TU INTER Polska wzięli udział w Forum Meetbenefit, jednej z ważniejszych konferencji HR w Polsce, organizowanej corocznie przez firmę Meet&Grow.

W tym roku konferencja odbyła się w formule hybrydowej.

Oprócz INTER Polska w charakterze wystawców i partnerów wystąpiło 22 innych firm z bardzo różnych branż.

„To dla nas bardzo ważna konferencja i z przyjemnością wzięliśmy w niej udział” – mówi Beata Rosiak, Dyrektor Biura Ubezpieczeń Zdrowotnych.

„Przez ostatnie 1,5 roku epidemia zmieniła formułę tego typu spotkań na online. Tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy spotkać się tym razem osobiście z przedstawicielami działów HR firm z całej Polski.

W dobie pandemii, jako ubezpieczyciel zauważamy znaczną zmianę w zakresie potrzeb Klientów. Zdrowie stało się bardzo ważne dla każdego pracownika, który od jakiegoś czasu podkreśla swoje obawy, które dotyczą nie tylko braku dostępu do opieki medycznej, czy złego stanu zdrowia psychicznego, ale również problemów z nadwagą czy też problemów z kręgosłupem, co jest wynikiem pracy zdalnej.

Rozmawiając z firmami o potrzebach ich pracowników wyraźnie widzimy, że profilaktyka, pomoc w nagłych wypadkach czy dostęp do specjalistów, psychologa i dietetyka jest obecnie bardzo pożądany.”

Prelekcję Beaty Rosiak o tym jak TU INTER Polska odpowiada na potrzeby pracowników oferując grupowe ubezpieczenie zdrowotne można zobaczyć tutaj: https://vimeo.com/622305187/1621049c7d

Co wyróżnia ubezpieczenie zdrowotne oferowane przez INTER Polska możecie Państwo dowiedzieć się z  wywiadu z Beatą Rosiak udzielonego podczas konferencji i zamieszczonego tutaj: https://vimeo.com/622320127/ca9c3093dd