Wiktoria Perendyk
Ekspert INTER Polska

Kontakt

Dane kontaktowe

Godziny pracy

pon. - piąt. 09:00-17:00

sob. ustalane indywidualnie

Adres

Doradca mobilny/ dojazd do Klienta
02-791, Warszawa

O mnie

Ukończyłam studia magisterskie z zakresu psychologii biznesu. Od 2005 r. współpracuję z firmą TU INTER Polska S.A. Początkowo moją działalność koncentrowałam na ubezpieczeniach zdrowotnych dla klientów indywidualnych i grupowych. Obsługę klientów sukcesywnie rozszerzałam o ubezpieczenia majątkowe i na życie. W kolejnych latach w ramach dalszego rozwoju zawodowego poszerzałam moją wiedzę w kierunku ubezpieczeń dla branży medycznej, aby rozwinąć doradztwo i sprzedaż wśród osób wykonujących zawody medyczne, oferując ich im kompleksowe rozwiązania ubezpieczeniowe.

Pomogę Ci

w przeprowadzeniu uważnej i dokładnej analizie Twoich potrzeb i indywidualnym dopasowaniu, adekwatnej do tych potrzeb oferty zabezpieczenia Twojego zawodu i życia prywatnego. Ponadto kompetentne doradztwo i obsługę posprzedażową. Ważne są dla mnie relacje i indywidualne podejście do każdego klienta.

Otrzymasz ode mnie

nienormowany czas pracy - mając na uwadze szczególne sytuacje klienta oraz posiadane możliwości pracuję również w godzinach wieczornych lub w weekendy.

Oferowane ubezpieczenia
Ubezpieczenie zawodowe dla lekarzy i lekarzy dentystów
Ubezpieczenie zawodowe dla pielęgniarek
Ubezpieczenie zawodowe dla fizjoterapeutów
Ubezpieczenie na życie
Ubezpieczenie nieruchomości
Ubezpieczenie podmiotów medycznych
Ubezpieczenie dla lekarzy na stażu
Zdrowotne dla firm i klientów indywidualnych