Emilia Rutkowska
Ekspert INTER Polska

Kontakt

Dane kontaktowe

Godziny pracy

pon. - piąt. ustalane indywidualnie

sob. ustalane indywidualnie

Adres

Puławska 14
02-512, Warszawa

O mnie

Nazywam się Emilia Rutkowska i pochodzę z Komorowa, niewielkiej miejscowości koło Ostrowi Mazowieckiej, ale od 2006 r. jestem związana z Warszawą i tu też zaczęła się moja przygoda z ubezpieczeniami. Z wykształcenia jestem dyplomowanym Ekonomistą ze specjalizacją finanse i rachunkowość, a dla własnego samorozwoju ukończyłam również Wyższe Studia Pedagogiczne. Moja ścieżka zawodowa rozpoczęła się w 2006 r. W branży jestem od 1 grudnia 2006 r., aczkolwiek nie zawsze pracowałam w bezpośredniej dystrybucji ubezpieczeń. Byłam pracownikiem grupy PZU, dokładnie PZU Centrum Operacji Spółka Akcyjna i zajmowałam się też obsługą call center, szkoleniami nowych pracowników oraz testami systemów do obsługi klientów infolinii. Na tym etapie mojej przygody z ubezpieczeniami, zdobyłam wiedzę w zakresie zarówno ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, turystycznych i rolnych. Satysfakcję natomiast z włożonego zaangażowania osiągnęłam w momencie zatrudnienia w Centrali TU Inter Polska S.A. i tu dopiero mogę powiedzieć, że zaczął się mój prawdziwy początek kariery zawodowej i tym samym z branżą ubezpieczeń medycznych. Dzięki współpracy TU INTER Polska S.A. z Okręgową Izbą Lekarską w Warszawie, otrzymałam w 2010 r. zatrudnienie w Agencji ubezpieczeń Okręgowej Izby Lekarskiej. Tam zajmowałam się już bezpośrednią obsługą klienta. Moje zatrudnienie w dziale ubezpieczeń Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie, też miało wielki wpływ na to, że zaangażowałam się w pełni w branżę ubezpieczeń medycznych. 1 września 2014 r. otworzyłam własną firmę i współpracuję na Stanowisku Agenta wyłącznego TU INTER Polska S.A. Prowadzę Agencję Ubezpieczeń dla Lekarzy i innych zawodów medycznych oraz Podmiotów Leczniczych w Oddziale przy ul. Puławskiej 14, a od lipca 2022 r. jako Agent Ekspert. W dobie dzisiejszych możliwości sprzedaży online pracuję, świadcząc usługi ubezpieczeniowe na terenie całego kraju, również z możliwością ubezpieczania obcokrajowców pracujących w branży medycznej na terenie RP. Wachlarz możliwości oraz rozwoju w TU INTER POLSKA S.A. pozwala mi na współpracę z klientami o indywidualnych i nawet bardzo wysublimowanych potrzebach, zarówno w kwestii doboru ubezpieczeń jak i charakteru samego procesu sprzedaży, a moja praca jest zarówno moją pasją.

Pomogę Ci

w doborze Ubezpieczenia dla lekarzy i lekarzy dentystów, również lekarzy na stażu, studentów kierunków medycznych, pielęgniarki, fizjoterapeutów i pozostałe zawody medyczne oraz Podmioty Lecznicze, Nieruchomości, Działalności Gospodarcze oraz zajmuję się dystrybucją Ubezpieczeń na życie.

Otrzymasz ode mnie

profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa ubezpieczeń z indywidualnym dostosowaniem ubezpieczenia, w zależności od potrzeb klienta.

Godziny dostosowane do potrzeb Klienta.

Oferowane ubezpieczenia
Ubezpieczenie zawodowe dla lekarzy i lekarzy dentystów
Ubezpieczenie zawodowe dla pielęgniarek
Ubezpieczenie zawodowe dla fizjoterapeutów
Ubezpieczenie na życie
Ubezpieczenie nieruchomości
Ubezpieczenie podmiotów medycznych
Ubezpieczenie dla lekarzy na stażu
Ubezpieczenie pozostałych zawodów medycznych i studentów kierunków medycznych oraz turystyczne dla lekarzy