Agata Radomska
Ekspert INTER Polska

Kontakt

Dane kontaktowe

Godziny pracy

pon. - piąt. 08:00-16:00

sob. nieczynne

Adres

Bystrzańska 23
43-300, Bielsko-Biała

O mnie

Wykształcenie przygotowało mnie do zajmowania się finansami i moją historię zawodową rozpoczęłam jako specjalista pracujący w banku. Ubezpieczeniami zajmuję się już ponad 10 lat i prawie od samego początku współpracuję z TU INTER Polska S.A., a przede wszystkim z lekarzami i lekarzami dentystami. Pracuję w Beskidzkiej Izbie Lekarskiej a to sprawia, że doskonale znam specyfikę zawodu lekarza i wszystkie zagadnienia ubezpieczeniowe specyficzne dla branży medycznej.

Pomogę Ci

kompleksowo ubezpieczyć nie tylko praktykę zawodową, ale też życie prywatne i rodzinę. Mogę Ci pomóc znaleźć właśnie taki rodzaj ochrony, jakiego szukasz i jakiego potrzebujesz.

Otrzymasz ode mnie

Wszystko to, co rozumiesz przez pojęcie "Twój doradca ubezpieczeń". Odpowiem na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości związane z ubezpieczeniami, zgłoszeniem szkody lub roszczenia. Pomogę wybrać najbardziej optymalne dla Ciebie rozwiązanie ubezpieczeniowe. Będę służyć pomocą nie tylko na etapie zawierania ubezpieczenia, ale również później, gdy pojawią się pytania lub problemy.

Oferowane ubezpieczenia
Ubezpieczenie zawodowe dla lekarzy i lekarzy dentystów
Ubezpieczenie zawodowe dla pielęgniarek
Ubezpieczenie zawodowe dla fizjoterapeutów
Ubezpieczenie na życie
Ubezpieczenie nieruchomości
Ubezpieczenie podmiotów medycznych
Ubezpieczenie dla lekarzy na stażu
Ubezpieczenia turystyczne
Ubezpieczenie zawodowe dla ratowników medycznych
Ubezpieczenia dla pozostałych zawodów medycznych
Ubezpieczenia życia prywatnego, dzieci, rowerów i wiele innych