FAQ – Pytania i odpowiedzi do formularzy online

INTER zakup ubezpieczenia online

Działanie formularzy

Trwają prace nad usługą. Jeżeli czas obliczania się wydłuża, spróbuj ponownie za kilka minut lub skontaktuj się z Agentem.
Aby formularz wyświetlał się prawidłowo zalecamy korzystanie z przeglądarek: Chrome, Firefox, Edge w najnowszych wersjach oprogramowania. Jeżeli masz zaktualizowane przeglądarki, a formularz nadal nie wyświetla się prawidłowo, może wynikać to z ograniczeń sieci, z której łączysz się na danym urządzeniu. Sprawdź formularz łącząc się z innego urządzenia lub z domowego połączenia internetowego.
Jeżeli posiadasz Adblock rekomendujemy dodanie wyjątku dla stron INTER Polska i ponowne odświeżenie strony formularza. Instrukcja wyłączenia Adblock na przeglądarce Chrom: https://support.google.com/google-ads/answer/9921916?hl=pl
Prosimy o sprawdzenie czy wszystkie odpowiedzi na pytania obowiązkowe (oznaczone *) zostały udzielone.
Jeżeli wszystkie wymagane dane zostały uzupełnione (żadne pola nie są oznaczone na czerwono) a przycisk jest nieaktywny to oznacza, że nie zostały udzielone Wymagane zgody w formularzu. Należy wybrać przycisk “Zaznacz wszystkie wymagane zgody” lub zaznaczyć te, które oznaczone są gwiazdką (*).
Na adres mailowy podany w formularzu, zostanie przesłana wiadomość z linkiem do płatności. Jeżeli nie otrzymałaś/-eś maila z linkiem, prosimy o kontakt na adres: bok@interpolska.pl lub pod numer 801 803 000.
Prosimy o sprawdzenie, czy płatność została zrealizowana prawidłowo przez Państwa bank. Jeżeli tak, zakup polisy się powiódł i ochrona ubezpieczeniowa się rozpoczęła. W celu otrzymania druku polisy, prosimy o kontakt na adres bok@interpolska.pl lub pod numer 801 803 000. Jeżeli płatność się nie powiodła, zakup polisy nie został zrealizowany, co może wynikać z problemów technicznych. Prosimy o ponowną próbę zakupu za kilka minut lub kontakt z Agentem.
W przypadku stwierdzenia błędnych danych na polisie, prosimy o kontakt na adres bok@interpolska.pl lub telefonicznie pod numer 801 803 000.

Wypełnienie formularzy

Prosimy o sprawdzenie poprawności wpisywanych danych. Jeżeli pomimo sprawdzenia poprawności uzupełnionych danych i ich uzupełnienia komunikat nadal się powtarza, prosimy o kontakt na adres bok@interpolska.pl lub pod numer 801 803 000.
Jeżeli wybrałaś/eś odpowiadający dla swojego zawodu formularz, ale nie ma w nim Twojej specjalizacji, albo jesteś na stażu np. Ginekologia i położnictwo, oznacza to, że ta oferta nie jest dostępna online. Skontaktuj się z Agentem w celu potwierdzenia i przedstawienia oferty.
Odpowiedź “Tak” oznacza, że Twoja Praktyka zawodowa: lekarska, pielęgniarska lub fizjoterapeutyczna znajduje się w Rejestrze Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, dostępnej na stronie: https:/rpwdl.ezdrowie.gov.pl/ Jeżeli Twoja działalność znajduje się w Wyszukiwarce Podmiotów Leczniczych, w celu przygotowania oferty skontaktuj się z Agentem.
W przypadku zawodu lekarza i lekarza stażysty, formularz umożliwia dodanie wielu specjalizacji i przedstawia ofertę, obejmującą te, które zostały przez Ciebie zaznaczone. Na kolor granatowy (klikając na wybraną nazwę), należy oznaczyć specjalizację wiodącą. Należy pamiętać, iż suma ochrony ubezpieczeniowej, będzie obejmowała kwoty na jedno i wszystkie zdarzenia w ciągu roku polisy, niezależnie od ilości specjalizacji. Warto zastanowić się, czy w związku z wykonywaniem wielu specjalizacji suma gwarancyjna jest wystarczająca.
Niestety, obecnie nie mamy oferty łączącej kilka wykonywanych specjalizacji dostępnej online. Zachęcamy do kontaktu z Agentem, który przygotuje dedykowaną ofertę obejmującą wszystkie formy zatrudnienia i prowadzenia działalności dla Twojego zawodu.
Oferta online nie jest dostępna, jeżeli w ramach działalności zatrudniasz pracowników lub miałeś szkodę w ciągu ostatnich 36 m-cy. Aby poznać ofertę, skontaktuj się z Agentem, który przygotuje i przedstawi Ci ją w wygodnej dla Ciebie formie.
W przypadku chęci zwiększenia ochrony obejmującej oprócz zakresu zawodowego dodatkowo ubezpieczenia majątku lub życia, prosimy o kontakt z Agentem, który przedstawi dodatkowe oferty dopasowane do indywidualnych potrzeb.
Ze względu na specyfikę klauzuli, obecnie nie mamy oferty dostępnej online. Zachęcamy do kontaktu z Agentem, który przygotuje dedykowaną ofertę zawierającą odpowiednie klauzule.

Ubezpieczenia zawodowe

Zapoznaj się z naszą ofertą online dedykowaną dla zawodów medycznych. Polisę otrzymasz na adres e-mail nawet w 5 minut.

Lekarz i Lekarz Dentysta

Pakiet OC zawodowe wraz z ochroną prawną, ochroną HIV/WZW i dodatkowo ubezpieczeniem turystycznym na cały rok.

Kup online

Pielęgniarka i Położna

Ubezpieczenie zawodowe wraz z ochroną prawną, HIV/WZW i dodatkowo ubezpieczeniem turystycznym przez 365 dni.

Kup online

Fizjoterapeuta

Polisa OC wraz z pakietem dodatkowej ochrony zawodu i życia prywatnego wraz z ochroną podczas zabiegów terapii manualnej i innych.

Kup online

Ratownik Medyczny

Polisa odpowiedzialności cywilnej podczas wykonywania obowiązków ratownika, dyspozytora medycznego, ratownika górskiego lub wodnego.

Kup online

Inne zawody medyczne

Pracujesz jako psycholog, psychoterapeuta, asystentka stomatologiczna, czy masażysta? Sprawdź naszą ofertę.

Kup online

Diagnosta Laboratoryjny

Ubezpieczenie podczas praktyk w Polsce i za granicą, ochrona NNW oraz sporty amatorskie, z rozszerzeniem na ekstremalne przez cały rok.

Kup online

Student kierunku medycznego

Ubezpieczenie podczas praktyk w Polsce i za granicą, ochrona NNW oraz sporty amatorskie, z rozszerzeniem na ekstremalne przez cały rok.

Kup online

Ochrona prawna zawodowa i życia prywatnego

Pracujesz w zawodzie medycznym i dodatkowo chcesz mieć zapewnione wsparcie prawne? Sprawdź naszą ofertę.

Kup online

Ubezpieczenie turystyczne 365

Dla osób wykonujących zawody medyczne, mamy wyjątkową całoroczną ochronę w podróży – sprawdź szczegóły INTER Tour 365.

Kup online