801 803 000

Ubezpieczenie na życie dla Medyków

INTER Medyk Life – ubezpieczenie na życie i na wypadek niezdolności do pracy

INTER Medyk Life

Ubezpieczenie na życie ze świadczeniem z tytułu niezdolności do pracy INTER Medyk Life dedykowane jest Tobie i Twojej rodzinie, jeśli wykonujesz zawód medyczny lub jesteś pracownikiem służby zdrowia. Inter Medyk Life zapewni Tobie i Twoim bliskim wsparcie finansowe, w razie nieprzewidzianych zdarzeń, uwzględniając specyfikę zawodu medycznego.

Atuty:

  • Ochroną ubezpieczeniową możesz objąć Twojego małżonka, partnera życiowego, pełnoletnie dzieci
  • Ubezpieczenie jest dopasowane do specyfiki wykonywanego zawodu – możesz rozszerzyć ochronę o dodatkowy pakiet 7 najczęstszych chorób zawodowych występujących w zawodach medycznych
  • Świadczenie dzienne wypłacane od 1-go dnia niezdolności do pracy w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub zachorowania na
    COVID-19 i od 31-go dnia trwania niezdolności do pracy wskutek innych chorób (nawet do 18 000 zł miesięcznie)
  • Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje również rozpoznanie poważnej choroby (47 jednostek chorobowych), pobyt w szpitalu od 2-go dnia w wyniku choroby i od 1-go dnia w wyniku wypadku a także przeprowadzenie operacji chirurgicznej
  • Pakiet Assistance (np. pomoc domowa po hospitalizacji, transport medyczny, pomoc medyczna za granicą, dostarczenie leków)


Możesz być tym również zainteresowany

Ubezpieczenia dla Lekarzy i Lek. Dentystów

Zawód lekarza to codzienne decyzje dotyczące życia i zdrowia innych ludzi. Często jest to praca w stresie, w trudnych warunkach i przez długie godziny. Dokonując wyboru zatroszcz się o kompleksową i profesjonalna ochronę. Pakiet INTER Lekarz zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa.

INTER Tour 365

INTER Tour 365 to wyjątkowe ubezpieczenie podróżne. Przez cały rok jesteś ubezpieczony na wypadek choroby czy nieszczęśliwego wypadku za granicą, bez względu na liczbę wyjazdów oraz cel podróży. Zakresem ubezpieczenia objęte są również koszty leczenia za granicą i pomoc assistance.

Dom i Mieszkanie dla Medycyny

Jesteś przedstawicielem branży medycznej, prowadzisz swój gabinet w domu lub mieszkaniu? Wybierz pakiet INTER Lokum dedykowany przedstawicielom służby zdrowia i ubezpiecz swoją nieruchomość razem z ryzykami stworzonymi specjalnie pod Twoją działalność.

Dokumenty do pobrania