801 803 000

Ubezpieczenia dla Służby Zdrowia

Ubezpieczenie zawodowe OC lekarz INTER

Ubezpieczenia dla Lekarzy

Zawód lekarza to codzienne decyzje dotyczące życia i zdrowia innych ludzi. Często jest to praca w stresie, w trudnych warunkach i przez długie godziny. Dokonując wyboru zatroszcz się o kompleksową i profesjonalna ochronę. Pakiet INTER Lekarz zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa.
INTER ubezpieczenie stomatolog dentysta.jpg

Ubezpieczenia dla Lekarzy Dentystów

Ubezpieczenie to gwarancja skutecznego zabezpieczenia przed finansowymi konsekwencjami błędów medycznych i szkód w naruszeniu praw pacjenta. Pakiet INTER Lekarz Dentysta możesz dopasować do wykonywanych zabiegów.
Lekarz stazysta ubezpieczenie

Ubezpieczenia dla Lekarza Stażysty

Dodatkowa ochrona OC podczas stażu w podmiocie leczniczym, obejmuje szkody wyrządzone w mieniu lub w prawach pacjenta. Rozpoczynasz staż lub w celu poszerzenia wiedzy pracujesz w ramach zlecenia lub wolontariatu? Wybierz ubezpieczenie, które zapewni odpowiednią ochronę.
Ubezpieczenie zawodowe OC pielegniarka polozna INTER

Ubezpieczenia dla Pielęgniarek i Położnych

Ubezpieczenie OC Pielęgniarki i Położnej to jedyne pewne i skuteczne zabezpieczenie przed finansowymi konsekwencjami błędów medycznych i szkód w mieniu pacjenta.
Ratownik medyczny ubezpieczenie zawodowe INTER

Ubezpieczenia dla Ratowników Medycznych

Zawód ratownika medycznego wiąże się z ogromnym stresem i odpowiedzialnością. Konsekwencje pracy w ekstremalnych warunkach mogą być odczuwalne zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Kupując ubezpieczenie zaufaj specjalistom.
Ubezpieczenie zawodowe OC fizjoterapeuta INTER

Ubezpieczenia dla Fizjoterapeutów

Wykonując zawód Fizjoterapeuty powinieneś upewnić się, że posiadasz ochronę odpowiednią do poziomu ryzyka oraz sposobu udzielania świadczeń. Taką ochronę zapewni Ci pakiet ubezpieczeń INTER Fizjoterapeuci.
Diagnosta laboratoryjny ubezpieczenie INTER

Ubezpieczenia dla Diagnostów Laboratoryjnych

Pakiet dedykowany diagnostom laboratoryjnym, w tym obowiązkowe OC w praktyce zawodowej. Wybierz jedyne i skuteczne zabezpieczenie przed finansowymi konsekwencjami błędów medycznych i przy naruszeniu praw pacjenta.
higienistki asystentki stomatologiczne wpis

Ubezpieczenia dla Innych Zawodów Medycznych

Pakiet dedykowany przedstawicielom sektora ochrony zdrowia, którzy wykonują zawód medyczny tj.: farmaceuta, masażysta, psycholog i psychoterapeuta, asystentka i higienistka stomatologiczna.
INTER Ubezpieczenie studenta kierunku medycznego

Ubezpieczenia dla Studentów

Unikalna oferta ubezpieczeń dedykowanych studentom kierunków medycznych. Skorzystaj z ochrony OC w trakcie krajowych i zagranicznych praktyk studenckich oraz w wynajmowanych lokalu lub domu studenckim.
INTER Ubezpieczenie Podmiotu Leczniczego

Ubezpieczenia dla Podmiotów Leczniczych

Prowadząc podmiot leczniczy musisz mierzyć się z zagrożeniami wynikającymi z odpowiedzialności za życie i zdrowie pacjentów oraz z codzienności związanej z prowadzeniem działalności. Wybierz pakiet ubezpieczeń dla Podmiotów Leczniczych stworzony, aby chronić interesy placówki medycznej.
2021 05 31 innova inter partner medycyny 1920x750 kopia

Majątek ubezpieczony w INTER Polska

Prowadzisz podmiot leczniczy, a może jesteś właścicielem apteki? Zadbaj o bezpieczeństwo, skorzystaj z oferty Partner dla Medycyny.
INTER Ubezpieczenie Eksperymentu medycznego

Ubezpieczenie OC dla podmiotów przeprowadzających eksperymenty medyczne.

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla podmiotów przeprowadzających lecznicze lub badawcze eksperymenty medyczne.