801 803 000

Ubezpieczenia dla Służby Zdrowia

Ubezpieczenia dla Lekarza i Dentysty

Ubezpieczenia dla Lekarzy i Lekarzy Dentystów

Zawód lekarza to codzienne decyzje dotyczące życia i zdrowia innych ludzi. Często jest to praca w stresie, w trudnych warunkach i przez długie godziny. Dokonując wyboru zatroszcz się o kompleksową i profesjonalna ochronę. Pakiet INTER Lekarz zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa.
Ubezpieczenie dla Pielęgniarki i Położnej

Ubezpieczenia dla Pielęgniarek i Położnych

Ubezpieczenie OC Pielęgniarki i Położnej to jedyne pewne i skuteczne zabezpieczenie przed finansowymi konsekwencjami błędów medycznych i szkód w mieniu pacjenta.
ubezpieczenie ratownik

Ubezpieczenia dla Ratowników Medycznych

Zawód ratownika medycznego wiąże się z ogromnym stresem i odpowiedzialnością. Konsekwencje pracy w ekstremalnych warunkach mogą być odczuwalne zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Kupując ubezpieczenie zaufaj specjalistom.
Ubezpieczenie Fizjoterapeuty

Ubezpieczenia dla Fizjoterapeutów

Wykonując zawód Fizjoterapeuty powinieneś upewnić się, że posiadasz ochronę odpowiednią do poziomu ryzyka oraz sposobu udzielania świadczeń. Taką ochronę zapewni Ci pakiet ubezpieczeń INTER Fizjoterapeuci.
ubezpieczenie zawod medyczny

Ubezpieczenia dla Pozostałych Zawodów Medycznych

Pakiet INTER Pozostałe Zawody Medyczne dedykowany jest przedstawicielom sektora ochrony zdrowia, którzy wykonują zawód medyczny m.in.: diagnostom laboratoryjnym, farmaceutom, psychologom i psychoterapeutom.
ubezpieczenie podmiot leczniczy

Ubezpieczenia dla Podmiotów Leczniczych

Prowadząc podmiot leczniczy musisz mierzyć się z zagrożeniami wynikającymi z odpowiedzialności za życie i zdrowie pacjentów oraz z codzienności związanej z prowadzeniem działalności. Wybierz pakiet ubezpieczeń dla Podmiotów Leczniczych stworzony, aby chronić interesy placówki medycznej.
ubezpieczenie student

Ubezpieczenie dla Studentów

Unikalna oferta ubezpieczeń dedykowanych studentom kierunków medycznych.
Ubezpieczenie eksperymentu medycznego Warszawa, Białystok, Koszalin, Kielce, Łódź, Lublin, Olsztyn, Rzeszów, Katowice, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Toruń,

Ubezpieczenie OC dla podmiotów przeprowadzających eksperymenty medyczne.

Nowość w ofercie Inter!
2021 05 31 innova inter partner medycyny 1920x750 kopia

Majątek ubezpieczony w INTER Polska

Prowadzisz podmiot leczniczy, a może jesteś właścicielem apteki? Zadbaj o bezpieczeństwo, skorzystaj z oferty Partner dla Medycyny