801 803 000
Ubezpieczenie Podróży

Podróż – Inter Tour

Kup Online

Pakiet INTER Tour

Planujesz wyjazd na wakacje i potrzebujesz ochrony na wypadek choroby w trakcie wyjazdu? Kupiłeś wycieczkę i szukasz zabezpieczenia zwrotu jej kosztów w przypadku poważnego zdarzenia uniemożliwiającego Ci wyjazd? Wybierz ubezpieczenie INTER Tour i dobierz ochronę dla siebie.

Poznaj dedykowany pakiet ubezpieczeń przygotowany specjalnie dla Ciebie

 • Koszty leczenia za granicą i NNW
  Zapewniamy Ci zwrot kosztów leczenia zagranicą oraz ochronę na wypadek uszkodzenia ciała, utraty zdrowia lub śmierci. W ramach pomocy w podróży Assistance zakresem ubezpieczenia objęty jest m.in. całodobowy dyżur telefoniczny w Centrum Pomocy INTER Polska czy koszty ratownictwa w górach, na lądzie i na wodzie, jeżeli osoba ubezpieczona zaginęła w trakcie podróży.
 • Bagaż podróżny
  Ubezpieczenie bagażu podróżnego zabezpiecza Cię przed jego utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem w trakcie podróży. Ochronę bagażu podręcznego możesz rozszerzyć o sprzęt sportowy (np. narty, sprzęt do nurkowania) oraz elektroniczny (np. laptopy, aparaty fotograficzne, smartfony)
 • OC w życiu prywatnym
  Proponujemy ochronę w przypadku szkód na osobie i mieniu powstałych podczas podróży poza granicami RP. W ramach ubezpieczenia ochroną objęte są m.in.: koszty rzeczoznawców i obrony sądowej oraz koszty działań minimalizujących szkodę.
 • Koszty odwołania imprezy i rezerwacji biletów
  Gwarantujemy zwrot kosztów odwołania uczestnictwa w zagranicznej imprezie turystycznej przed jej rozpoczęciem, albo koszty wcześniejszego powrotu z imprezy. Zakresem objęte są także koszty odwołania rezerwacji biletu w sytuacji poważnego wypadku czy choroby, która dotyczy Ciebie lub osoby bliskiej. Ryzyko można rozszerzyć o skutki zaostrzenia się choroby przewlekłej.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszym dedykowanym pakietem dla INTER Tour, możesz go kupić online lub umówić się na spotkanie z Agentem.

Często zadawane pytania

W strefie I znajdują się państwa europejskie oraz kraje położone w basenie Morza Śródziemnego wraz z Wyspami Kanaryjskimi, a strefa II obejmuję terytoria wszystkich państw świata.
Chorobą przewlekłą nazywamy stan chorobowy zdiagnozowany przed zawarciem umowy ubezpieczenia o długotrwałym przebiegu, trwający zwykle miesiącami lub latami, jednak nie krócej niż 6 miesięcy, stale bądź okresowo leczony np. nadciśnienie lub cukrzyca.
Tak, do każdego wariantu ubezpieczenia można dołączyć ryzyko związane z amatorskim uprawianiem sportu wysokiego ryzyka.
Zwrot kosztów rezerwacji biletu można wykupić w terminie 3 dni od dokonania rezerwacji, w oparciu o bilet lub oryginał dokumentu potwierdzający dokonanie rezerwacji.
Zwrot kosztów odwołania imprezy turystycznej można wykupić w terminie do 3 dni od zawarcia z biurem podróży umowy uczestnictwa w zagranicznej imprezie turystycznej, w oparciu o oryginał tej umowy.
W ubezpieczeniu INTER Tour funkcjonuje pojęcie zniżki dla dzieci i młodzieży do 25 roku życia i wynosi 25%.
Nie, EKUZ działa jedynie na terytorium państw członkowskich. Więcej informacji nt. EKUZ znajdziesz TUTAJ.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszym dedykowanym pakietem dla INTER Tour, możesz go kupić online lub umówić się na spotkanie z Agentem.

Możesz być tym również zainteresowany

Inter Moje Życie

Ubezpieczenie terminowe INTER Moje Życie zabezpieczy Ciebie i Twoją rodzinę w przypadku nieprzewidzianych sytuacji losowych, takich jak zgon, poważne zachorowanie i nieszczęśliwy wypadek oraz będące jego skutkiem inwalidztwo i pobyt w szpitalu.

Dom i Mieszkanie

Potrzebujesz ubezpieczenia pod kredyt w banku, a może boisz się konsekwencji związanych z zalaniem sąsiada? Ubezpieczenie INTER Lokum to kompleksowa ochrona dla Twojego domu lub mieszkania.
Ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenie zdrowotne

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne INTER Vision zapewni Ci dostęp do opieki medycznej na najwyższym poziomie, w komfortowych warunkach i w dogodnym dla Ciebie terminie. Każdego dnia czekają na Ciebie wysokiej klasy specjaliści, nowoczesny sprzęt diagnostyczny, profesjonalne laboratoria i życzliwa obsługa.

Dokumenty do pobrania