801 803 000

Dom, Podróż, Zdrowie, Życie

Dom, Podróż, Zdrowie, Życie

W INTER masz możliwość skomponowania dogodnego dla siebie wariantu opieki – w skład której wchodzić może ubezpieczenie Twojego domu, opieka zdrowotna dla Ciebie i Twoich bliskich, ubezpieczenie na życie, czy na czas podróży. Już dziś sprawdź opcje pakietów, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Dom i Mieszkanie

Potrzebujesz ubezpieczenia pod kredyt w banku, a może boisz się konsekwencji związanych z zalaniem sąsiada? Ubezpieczenie INTER Lokum to kompleksowa ochrona dla Twojego domu lub mieszkania. Wybierz nasz pakiet i dopasuj zakres oraz sumy ubezpieczenia do swoich potrzeb.

Dom i Mieszkanie dla Medycyny

Jesteś przedstawicielem branży medycznej, prowadzisz swój gabinet w domu lub mieszkaniu? Wybierz pakiet INTER Lokum dedykowany przedstawicielom służby zdrowia i ubezpiecz swoją nieruchomość razem z ryzykami stworzonymi specjalnie pod Twoją działalność.
Ubezpieczenie zdrowotne

Zdrowie w wariancie dla Klienta Indywidualnego

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne INTER Vision zapewni Ci dostęp do opieki medycznej na najwyższym poziomie, w komfortowych warunkach i w dogodnym dla Ciebie terminie. Każdego dnia czekają na Ciebie wysokiej klasy specjaliści, nowoczesny sprzęt diagnostyczny, profesjonalne laboratoria i życzliwa obsługa.

Ubezpieczenie na Życie dla Klienta Indywidualnego

Ubezpieczenie terminowe INTER Moje Życie zabezpieczy Ciebie i Twoją rodzinę w przypadku nieprzewidzianych sytuacji losowych, takich jak zgon, poważne zachorowanie i nieszczęśliwy wypadek oraz będące jego skutkiem inwalidztwo i pobyt w szpitalu. Sam wybierzesz odpowiedni poziom ochrony ubezpieczenia
Ubezpieczenie Podróży

Podróż

Planujesz wyjazd na wakacje i potrzebujesz ochrony na wypadek choroby w trakcie wyjazdu? Kupiłeś wycieczkę i szukasz zabezpieczenia zwrotu jej kosztów w przypadku poważnego zdarzenia uniemożliwiającego Ci wyjazd? Wybierz ubezpieczenie INTER Tour i dobierz ochronę dla siebie.

Podróż – pakiet dedykowany branży medycznej

INTER Tour 365 to wyjątkowe ubezpieczenie podróżne. Przez cały rok jesteś ubezpieczony na wypadek choroby czy nieszczęśliwego wypadku za granicą, bez względu na liczbę wyjazdów oraz cel podróży. Zakresem ubezpieczenia objęte są również koszty leczenia za granicą i pomoc assistance.

Produkty wycofane ze sprzedaży

Materiały do pobrania dla produktów INTER wycofanych z oferty.